پس از ثبت مشارکت جدید خود با واحد اطلاعات مالی کره (FIU)، GOPAX قرار است به پنجمین صرافی دارایی دیجیتال تبدیل شود که خدمات win-to-crypto کره ای را ارائه می دهد.

مقامات کره جنوبی در تلاش برای به حداقل رساندن خطرات پولشویی و دستکاری بازار، قوانین سختگیرانه جدیدی را برای مشاغل ارزهای دیجیتال اعمال کرده اند که در سپتامبر سال گذشته به طور کامل اجرایی شد.

قوانین، صرافی‌ها را موظف می‌کنند که یک گواهی امنیت اطلاعات مورد تایید دولت و یک شریک بانک محلی برای ارائه حساب‌های با نام واقعی تأیید شده دریافت کنند.

صرافی‌هایی که گواهینامه مورد نیاز را بدون همتای بانکی ارائه می‌کنند، فقط به سرویس‌های کریپتو به کریپتو محدود می‌شوند، در حالی که بیش از نیمی از صرافی‌هایی که قادر به برآورده کردن هر یک از الزامات نبودند، مجبور شدند تعطیل شوند.

قبل از مشارکت بانکی GOPAX، چهار صرافی که هر دو الزامات را برآورده می‌کردند، حدود 96 درصد از کل سپرده‌ها را در بازار کریپتو محلی تحت سلطه داشتند.

K Bank، شریک بزرگترین صرافی رمزارز کشور، Upbit، در سال گذشته با سه برابر کردن تعداد کاربران خود از سال 2020، به اولین مازاد سالانه خود دست یافت، که رسانه‌های محلی مشارکت Upbit را به آن نسبت می‌دهند.