پلتفرم NFT OneOf اخیراً اعلام کرده است که با Warner Music Group (WMG) شراکت ترجیحی برای ایجاد NFT های انحصاری برای این غول تولید کننده موسیقی آمریکایی دارد.

پلتفرم NFT تخصصی برای موسیقی که در سپتامبر راه اندازی شد، بر پایه بلاک چین Tezos ساخته شده است که از ضرب انرژی کارآمد استفاده می کند.

WMG وارد متاورس می شود و بازی NFT خود را تقویت می کند

طبق این اعلامیه، OneOf، یک پلتفرم NFT سازگار با محیط زیست که توسط کوئینسی جونز پشتیبانی می‌شود، جواهرات موسیقی از فهرست افسانه‌ای WMG را قادر می‌سازد تا به عنوان NFT‌های انحصاری وارد بازار شوند.

Oana Ruxandra، مدیر ارشد دیجیتال و EVP در گروه موسیقی وارنر، اظهار داشت:

«همکاری با OneOf، پیشرو در فضای فناوری نوظهور Web3 و NFTs، به هنرمندان ما برتری می‌دهد تا با طرفداران خود به شکل واقعی‌تر روابط یک به یک ایجاد کنند و در اقتصاد جدید Web3 برنده شوند. ما برای دیدن آنچه ممکن است، هیجان‌زده هستیم.»

در اوایل این ماه، WMG از همکاری با پلتفرم کلکسیونی دیجیتال Blockparty خبر داد که مجموعه‌ای از ابزارها را برای ایجاد NFT‌های متصل و منحصربه‌فرد قابل تأیید، و همچنین یک صرافی غیرمتمرکز (DEX) که امکان مبادله NFT را فراهم می‌کند، استفاده می‌کند.

غول تولید کننده رکورد نه تنها بازی NFT خود را تقویت می کند، بلکه ورود به متاورس را نیز اعلام کرده است.

همین چند روز پیش، این شرکت ضبط یک همکاری استراتژیک برای ایجاد اولین دنیای موسیقی در متاورس بازی The Sandbox امضا کرد.

این همکاری درها را به روی استعدادهای WMG باز کرد که در The Sandbox ظاهر شدند و تجربه‌های نوآورانه موسیقی را در WMG LAND امکان‌پذیر می‌کرد.

پلت فرم NFT سازگار با محیط زیست برای جامعه موسیقی

همانطور که برای OneOf، به سرعت به عنوان پلتفرم NFT برای جامعه موسیقی در حال ظهور است – راه حل هایی را برای هنرمندان و طرفداران ارائه می دهد تا بدون نیاز به پرداختن به هزینه های بالای ضرب NFT ها وارد این فضا شوند.

لین دای، مدیرعامل OneOf می‌گوید: «از کلکسیون‌ها گرفته تا حق امتیاز موسیقی، NFT و Web3 نشان‌دهنده نبض تقاضای مصرف‌کننده و آینده‌ای هیجان‌انگیز برای صنعت موسیقی است».

علاوه بر همکاری با WGM، OneOf اخیرا یک همکاری سه ساله با جوایز GRAMMY و همچنین همکاری با MusiCares را برای ساخت اولین کیت ریچاردز NFT اعلام کرد.

دای افزود:

ما از شراکت و نوآوری با گروه موسیقی وارنر و استفاده از فناوری پیشرفته Web3 برای ارائه برچسب‌های نمادین و هنرمندان مشهور جهان به 100 میلیون طرفدار بعدی در بلاک چین، هیجان زده هستیم.

در پایان سال گذشته، نسخه نمایشی ضبط‌شده‌ای که قبلاً منتشر نشده بود توسط ویتنی هیوستون در یک حراجی در پلتفرم NFT دوستدار محیط زیست به قیمت 1 میلیون دلار فروخته شد و تبدیل به بالاترین قیمت حراج NFT در Tezos شد.