Deribit، یک صرافی مشتقات ارزهای دیجیتال مستقر در پاناما، امروز اعلام کرد که در CryptoStruct یکپارچه شده است، که اکنون داده‌های بازار با تاخیر کم و دروازه‌های ورود سفارش را به Deribit ارائه می‌کند.

از طریق استفاده از چارچوب استراتژی با عملکرد بالا CryptoStruct، مشتریان اکنون می توانند به راحتی فعالیت تجاری خود را در صرافی دیگری مقیاس کنند و در نتیجه از پتانسیل های درآمد بالاتر بهره مند شوند.

“با گنجاندن Deribit در پوشش تبادل جهانی ما، مشتریان اکنون می توانند در بیش از 10 صرافی از طریق محصول با عملکرد بالا CryptoStruct تجارت کنند، و ما از حمایت Deribit در مرحله توسعه و اتصال بسیار قدردانی می کنیم.”

– توماس اشملینگ، مدیر عامل CryptoStruct

 

تیم Deribit یکی از اولین افرادی بود که گزینه های تسویه نقدی به سبک اروپایی را روی BTC و ETH راه اندازی کرد و عملکردهایی از جمله تجارت بلوک چند ابزاری، محافظت از سازندگان بازار و حاشیه سبد سهام برای مشتقات رمزنگاری را ایجاد کرد.

ما از شراکت با CryptoStruct خوشحالیم و پایگاه مشتریان خود را قادر می‌سازیم تا با استفاده از راه‌حل معاملاتی با تاخیر کم، در Deribit معامله کنند. ما مشتاقانه منتظر حمایت از رشد بیشتر تجارت آنها از طریق پیشنهاد مشترک خود هستیم.”