MyCointainer، پلتفرمی برای استیکینگ کریپتو، امروز اعلام کرد که دور سرمایه اولیه 6 میلیون دلاری خود را بسته است. Mapleblock، Shima Capital و Bybit، یک صرافی رمزنگاری محبوب، پیشتاز دور اولیه بودند.

علاوه بر این، تعداد بی‌شماری از سرمایه‌گذاران فرشته از جمله CoinList، Circle و Polygon در این دور شرکت کردند. ConsenSys، Near، 1inch، Algorand، Polkadot، dY/dX، Casper Labs، Mina، Ankr و Enjin نیز وجود دارند. پشتیبانی آنها پتانسیل MyCointainer را افزایش می دهد و برای پروژه های آینده همکاری ایجاد می کند.

این شرکت از منابع مالی برای توسعه پلت فرم سودآوری خود استفاده خواهد کرد. MyCointainer به دنبال بهبود مجموعه محصولات B2B فعلی خود و گسترش دامنه دسترسی خود در اروپا، آسیا و خاورمیانه است. در نهایت، MyCointainer تیم خود را (در حال حاضر با بیش از 40 کارمند) با استخدام در کارکردهای مختلف تجاری رشد خواهد داد.

پلتفرم MyCointainer به کاربران این امکان را می‌دهد تا ارزهای دیجیتال و توکن‌ها را به راحتی به اشتراک بگذارند. کاربران می توانند تنها با 1 یورو شروع کنند و از بین بیش از 100 دارایی رمزنگاری شده از جمله Polkadot، Cardano و Elrond انتخاب کنند. علاوه بر پاداش‌های پروتکل بلاک چین، کاربران می‌توانند از طریق نمایندگی‌ها کسب درآمد کنند.