Polkastarter به عنوان بخشی از تلاش های خود برای دستیابی به هدف چند زنجیره ای خود،  رسما یکپارچه سازی Avalanche را اعلام کرد.

Avalanche ،Polkastarter را در پلتفرم خود ادغام می کند

حرکت برای ادغام Avalanche پس از موفقیت ثبت شده توسط آخرین تمرین ادغام توسط شرکت آغاز شد. این تمرین منجر به اضافه شدن Celo به شبکه آن شد.

این تصمیم جدید در درجه اول بخشی از تلاش آن برای تبدیل شدن به یک چند زنجیره جهانی است، زیرا ادغام Avalanche آن را برای IDO ها و مبادلات ثابت در دسترس قرار می دهد.

با این ادغام، کاربران پلتفرم اکنون می توانند با دسترسی به اکوسیستم Avalanche در IDO های بیشتری شرکت کنند. جالب اینجاست که کاربران اکنون پس از ادغام هزینه های شبکه کمتری را پرداخت خواهند کرد.

در حال حاضر، Polkastarter به بیش از 90 پروژه کمک کرده است تا سرمایه خود را از طریق IDO های خود افزایش دهند.

مدیر اجرایی Polkastarter، دانیل استاکهاوس، در مورد توسعه صحبت کرد، توضیح داد که نقدینگی بیشتری برای پروژه به همراه خواهد داشت.

او خاطرنشان کرد که با ادغام، فرآیند IDO Polkastarter حتی برای شرکت‌کنندگان در دسترس‌تر می‌شود و مأموریت آن را در قابلیت همکاری چند زنجیره‌ای پیش می‌برد.

Polkastarter در حال ادغام ‌شبکه است تا نقدینگی بیشتری به ارمغان بیاورد و جامعه را به پذیرش پروتکل‌های نوظهور تشویق کند. فرآیند IDO Polkastarter حتی برای شرکت‌کنندگان در دسترس‌تر می‌شود و مأموریت آن را در قابلیت همکاری چند زنجیره‌ای پیش می‌برد. این ادغام بخشی از تلاش مستمر Polkastarter برای ساختن دنیای چند زنجیره ای است، زمانی که انتظار می رود امسال ادغام های بیشتری انجام شود.

شهرت اخیر Avalanche

Avalanche یک بلاک چین L1 با اکوسیستم DeFi و dApps خاص خود است. می تواند تا 6500 تراکنش را انجام دهد و آن را به یکی از سریع ترین بلاک چین ها تبدیل کرده و همراه با کارمزد تراکنش های ارزان آن است. از آن به عنوان جایگزینی برای همتای برجسته تر خود یعنی بلاک چین اتریوم استقبال شده است.

تیم Avalanche در تلاش است تا دامنه خود را گسترش دهد زیرا در حال حاضر روی ایجاد پل های بیشتر بین اکوسیستم خود و سایر شبکه ها کار می کند.

طبق یکی از گزارش‌های ما، اکوسیستم dApp مناسب توسعه‌دهنده، چارچوب قوی چند زنجیره‌ای و پشتیبانی پایدار اکوسیستم در پیشرفت اخیر آن نقش داشته‌اند.

توکن اصلی آن، AVAX، در ماه نوامبر به ATH 146 دلار رسید. با این حال، ارزش آن از آن زمان نسبت به بقیه بازار کاهش یافته است و در حال حاضر تا زمان انتشار با قیمت 88 دلار معامله می شود.