پروتکل ذخیره مالی غیرمتمرکز OlympusDAO اخیراً همکاری با Balancer Protocol را اعلام کرده است.

Olympus که سود ترکیب پایدار را از طریق خزانه‌داری متعلق به جامعه خود ارائه می‌کند، اخیراً اقدام به انتقال بخشی از نقدینگی خود به یکی از پروتکل‌های پیشرو DeFi کرده است.

50 میلیون دلار OlympusDAO نقدینگی را  به دنبال پیشنهاد حاکمیت به اتفاق آرا به پروتکل Balancer مستقر خواهد کرد

انتقال بخشی از نقدینگی OHM به پروتکل DeFi به کاربران امکان می دهد OHM خود را در Balancer جمع کنند و همچنین در Liquidity Bootstrapping Pools (LBPs) شرکت کنند.

Balancer یک مدیر پورتفولیو خودکار، ارائه دهنده نقدینگی و DEX است که بر روی بلاک چین اتریوم ساخته شده است و از پلتفرمی برای نقدینگی قابل برنامه ریزی استفاده می کند. در مقایسه با AMM محصول ثابت 50/50، راه حل ثابت پروتکل اجازه می دهد تا وزن دهی سفارشی بین 1 تا 99 درصد در چندین توکن انجام شود.

با 3.29 میلیارد دلار ارزش کل قفل شده (TVL)، Balancer در حال حاضر پنجمین فهرست رتبه بندی DeFiLlama’s DEXes است.

در حالی که یک استخر OHM/ETH/DAI–50/25/25 به عنوان بهترین راه حل برای پیشنهاد به جامعه Olympus تعیین شد، حداکثر تخصیص خزانه شامل 25 میلیون دلار OHM و 12.5 میلیون دلار از هر DAI و ETH خواهد بود.

انتظار می‌رود استخر نقدینگی Balancer ایجاد شده توسط Olympus اثرات شبکه OHM را افزایش دهد و در عین حال کارمزد معاملات استخر را ایجاد کند و سودمندی نقدینگی را افزایش دهد.

شرکای Olympus Pro می‌توانند از LBP‌های Balancer برای جمع‌آوری سرمایه اولیه در OHM استفاده کنند، در حالی که CopperLaunch و PrimeDAO با افزودن OHM به‌عنوان یک جفت معاملاتی/توکن وثیقه، کار مقدماتی را تسهیل می‌کنند.

رهبری Olympus در این اطلاعیه اظهار داشت: “تقاضای رو به رشدی از طرف پروتکل ها برای انجام حراج های عمومی نماد خود در OHM وجود دارد، و تا به امروز، نقدینگی OHM کافی در پروتکل Balancer برای تسهیل این نوع حراج وجود ندارد.”

از زمان راه‌اندازی آن در سال گذشته، ارز ذخیره غیرمتمرکز که با یک پیوند محدود باقی می‌ماند، اما از دارایی‌های ذخیره مانند DAI برای مدیریت قیمت خود استفاده می‌کند، انتقادات زیادی را در جامعه کریپتو به خود جلب کرد.

شک و تردید پیرامون پروتکل الگوریتمی تا حد زیادی حول طرح جوایز شرط بندی آن می چرخد ​​– ارائه بازدهی سالانه باورنکردنی بالا (APY) از طریق ضراب خانه های جدید OHM

همانطور که کالین وو، گزارشگر ارزهای دیجیتال مستقر در آسیا در توییتر گزارش داد، قیمت OHM طی یک ساعت در یک سری انحلال‌هایی که توسط تخلیه نهنگ در 17 ژانویه آغاز شد، 44 درصد سقوط کرد.

در حال حاضر، این توکن در حدود 108 دلار تغییر می کند که در 24 ساعت گذشته 13 درصد کاهش یافته است.