پروتکل DeFi SushiSwap همزمان با پخش زنده در شبکه فیوز، بلاک چین فیوز را به زنجیره های پشتیبانی شده خود اضافه کرده است .

این خبر را شبکه فیوز در روز سه شنبه 27 دی ماه طی اطلاعیه ای اعلام کرد . بر اساس این اعلامیه، به عنوان بخشی از این ادغام، « صرافی غیرمتمرکز مبتنی بر بازارساز خودکار SushiSwap (AMM) و رابط تأمین نقدینگی در بلاک چین شبکه فیوز مستقر شده‌اند.

Fuse Network خود را به عنوان شبکه ای برای پرداخت های منبع باز توصیف می کند که دارای یک بلاک چین سریع و کم هزینه و سازگار با اتریوم (DPoS) است. ادعا می‌کند که یک زیرساخت قوی پرداخت‌های رمزنگاری مبتنی بر موبایل plug-and-play برای ایجاد برنامه‌های کاربردی مبتنی بر توکن و یک اکوسیستم رو به رشد سریع از پرداخت‌ها، مالی غیرمتمرکز و پروژه‌های NFT است. این یک راه‌حل بلاک چین سفارشی برای جوامع محلی است و برای پرداخت‌های روزانه تلفن همراه برای هر شخصی که تلفن دارد استفاده می‌شود .

Fuse Network کیف پول موبایل چند پلتفرمی خود را با استفاده آسان، Fuse Wallet و پروتکل DeFi FuseFi ارائه می کند . فیوز یک پلتفرم بلاک چین نسبتاً جدید است و فعالیت های زیادی روی زنجیره وجود ندارد. طبق گفته DeFi Llama، فیوز در حال حاضر 35.22 میلیون دلار روی آن قفل کرده است. FuseFi در حال حاضر رهبر DeFi در Fuse با 24.4 میلیون دلار ارزش کل قفل شده (TVL) است.

برای تحریک رشد فیوز، این تیم در ماه‌های اخیر همکاری‌های زیادی با بازیکنان اصلی ارزهای دیجیتال انجام داده است. تیم Fuse همکاری اخیر خود را با SushiSwap اعلام کرده است که در آن تیم Sushi در حال استقرار محصولات خود در بلاک چین فیوز است.

SushiSwap یک کلون معروف پروتکل پیشرو اتریوم DeFi Uniswap است. اگرچه SushiSwap شروعی بحث برانگیز دارد، اما به طور مداوم تسلط Uniswap بر بخش DeFi را می خورد. مجموعه محصولات Sushi شامل یک DEX، پروتکل وام دهی Kashi، اکوسیستم BentoBox dApps، پلتفرم سهامداری xSUSHI، پلت فرم پیشنهادی اولیه Miso DEX (IDO) و بازار آتی Shōyu NFT است. ”

DEX مبتنی بر AMM و رابط تأمین نقدینگی به زودی با سایر محصولات بعدی در فیوز مستقر شده است. در این اطلاعیه آمده است:

به عنوان بخشی از یکپارچگی، صرافی غیرمتمرکز مبتنی بر بازارساز خودکار SushiSwap (AMM) و رابط تامین نقدینگی در بلاک چین شبکه فیوز مستقر شده‌اند. در مرحله بعد، شبکه وام دهی کاشی و پلت فرم ارائه اولیه DEX Miso اضافه خواهد شد.

برای تقویت نقدینگی در SushiSwap DEX مبتنی بر فیوز، تیم Fuse گفت که به زودی برنامه‌های پاداش نقدینگی را در استخرهای معاملاتی خاص در SushiSwap راه‌اندازی خواهند کرد .

مارک اسمارگون، مدیر عامل فیوز شبکه، اظهار داشت:

سوشی یک نیروگاه چند زنجیره ای در فضای DeFi است که قبل از اینکه جالب باشد جزو پیشگامان این فناوری بود. گسترش Sushi به Fuse گواه پیشرفت فیوز از زمان راه‌اندازی و ارزش منحصر به فرد آن به عنوان یک پلتفرم بلاک چین موبایل محور است.