طبق گفته WuBlockchain، جدیدترین هک پردازنده‌های گرافیکی انویدیا، کارایی پردازنده‌های گرافیکی را از 20 به 40 درصد افزایش داده است. پس از هک اولیه، مجرمان از شرکت باج خواهی کردند و تهدید کردند که راه را برای عموم آزاد خواهند کرد.

بر اساس این گزارش، درایور خصوصی که محدودیت‌ها را از روی کارت‌های گرافیک حذف می‌کند، امکان افزایش بازده استخراج را از 20 به 40 درصد می‌دهد. در ابتدا، سازنده هش ریت هر قطعه GPU را قبل از انتشار عمومی محدود کرد.

پردازنده‌های گرافیکی LHR (میزان هش پایین) پس از افزایش تقاضای انفجاری برای پردازشگر گرافیکی برای استخراج ارزهای دیجیتال در بازار ظاهر شدند.

پس از هک اولیه، گروه هک LAPSUS پیامی را منتشر کرد که در آن پیشنهاد فروش درایور سفارشی‌سازی شده بود که محدودیت LHR ارائه شده توسط سازنده را حذف می‌کند. با توجه به این پیام، درایور برای سری پردازنده‌های گرافیکی RTX 3000 انویدیا کار خواهد کرد.

در سال 2021، انویدیا یک پردازشگر Crypto Mining اختصاصی منتشر کرد که در فوریه 2021 هش ریت بسیار بالاتری را ارائه کرد. اما علیرغم راه‌اندازی پر سر و صدا و امیدهای زیاد برای محصولات، عدم به‌روزرسانی و قابلیت استفاده کم باعث کاهش فروش شد. .

با توجه به هش بیت بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال PoW، ماینرها به دلیل کاهش شدید درآمد، بازار را ترک می کنند. اما در حالی که ماینرهای خرده‌فروشی تصمیم به ترک بازار می‌گیرند، شرکت‌هایی مانند ماراتون با استخراج 3197 بیت کوین در سال 2021 با 32150 ماینر، پیشنهادات خود را افزایش می‌دهند و تا 28 فوریه 2022 تقریباً 8956 بیت کوین در اختیار دارند.