Copernic Space اخیراً با AdShares، یک پروتکل مبتنی بر بلاک چین که به تبلیغات دیجیتال اختصاص داده شده است، در تلاش برای وارد کردن دارایی‌ها و تجربیات واقعی فضایی به Metaverse، به نیروهای خود پیوست. 

AdShares که برای انجام حجم وسیعی از تراکنش های خرد تبلیغاتی ساخته شده است، قراردادهای مستقیم بین ناشران و تبلیغ کنندگان را بدون واسطه امکان پذیر می کند.

شریک تبلیغاتی Decentraland

Copernic Space، یک بازار Web3 برای دارایی‌های فضایی، اخیراً با Lunar Outpost، یک شرکت فناوری پیشرفته با تمرکز بر صنعت فضایی در حال گسترش، همکاری کرد تا اولین فروش محموله فضایی توکن‌شده را راه‌اندازی کند.

بر اساس این اعلامیه، یک نمایشگاه “ماموریت کنترل” در دسنترالند ایجاد می شود، جایی که مهمانان می توانند MAPP Rover را تجربه کنند، مالکیت فضای محموله روی آن را ببینند و خریداری کنند، و همچنین در جریان ماموریت قرار بگیرند. 

Adshares به عنوان یک شریک تبلیغاتی Decentraland، کاربران در Metaverse را قادر می سازد تا دارایی های واقعی فضایی و فرصت خرید و فروش مالکیت خود را تجربه کنند.

Jacek Studziński، رئیس ارتباطات Adshares گفت: “ما ماه را به شما می دهیم – اما مارک ها می توانند روایت و دارایی های فضایی مرتبط خود را برای پایگاه خود بسازند.”

به گفته Studziński، “برندها و شرکت هایی که به دنبال برجسته شدن هستند، فرصتی تاریخی برای اولین بار در ماه و متاورس در همان زمان داده می شود.” 

مشارکت در اقتصاد فضایی جدید

Adshares به عنوان یکی از بزرگترین پلتفرم های تبلیغات غیرمتمرکز در جهان رتبه بندی می شود – با توزیع بیش از 200 میلیون نمایش تبلیغات ماهانه در سراسر وب و Metaverse.

Copernic Space و پروتکل تسویه حساب تبلیغاتی غیرمتمرکز آزمایش تجربیات مختلف را در Decentraland برای فروش عمومی آتی آغاز خواهند کرد – که بازار خرده فروشی را قادر می سازد تا مالکیت مجازی محموله ماه را خریداری کند.

به گفته Grant Blaisdell، مدیر عامل Copernic Space، “باز کردن فرصت در Metaverse برای کاربران برای تجربه دارایی های فضایی و مشارکت مستقیم در رشد اقتصادی اقتصاد فضایی جدید، پایه و اساس آینده هر دو بازار را می سازد.”

“ما به طور فعال با رهبران نوآوری در زمینه آنها، مانند Adshares، کار کرده ایم تا این فرصت ها را به طرق مختلف ارائه دهیم. بلیزدل ، در مورد تولد یک مدل تجاری و تبلیغاتی جدید برای فضا و کریپتو اضافه کرد، Metaverse یک توسعه ارگانیک برای دارایی‌های فضایی و شرکت‌های موجود در بازار ما است.