Pplpleasr هنرمند NFT مسئول پوشش NFT Fortune و همچنین پلت فرم غیرمتمرکز مجموعه هنری PleasrDAO است که در حال حاضر 69 میلیون دلار جمع آوری کرده است. طبق یک اسلاید که توسط The Block مشاهده شده است، آخرین پروژه Pplpleasr یک پلتفرم رسانه ای است که او آن را ترکیبی از Netflix، Vimeo و پلتفرم تامین مالی جمعی Kickstarter توصیف می کند – اما با یک چرخش غیرمتمرکز. شیبویا کاربران را قادر می‌سازد تا از طریق استفاده از توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) و ارزهای دیجیتال، مستقیماً بر محتوای پلتفرم تأثیر بگذارند.

Pplpleasr در ETHDenver گفت: “شیبویا یک هالیوود غیرمتمرکز است، جایی که فرهنگ ها و ایده ها در یک مکان التقاطی و الهام بخش به هم می رسند.”

اولین قطعه رسانه ای که Shibuya راه اندازی خواهد شد خرگوش سفید نام دارد که هنرمند آن را شامل عناصری از انیمه، درام انگلیسی Black Mirror و Web3 توصیف کرد. پیش نمایش کوتاهی از White Rabbit که در کنفرانس منتشر شد، زنی را نشان می دهد که در یک مزرعه از خواب بیدار می شود و با یک قلعه شگفت انگیز روبرو می شود. پیش نمایش در آنجا متوقف می شود و زن را نشان می دهد که به دو در خیره شده است. هر دری نشان دهنده پایان متفاوتی برای قسمت است.

برای تماشای قسمت‌ها، بینندگان باید NFT‌هایی را در Shibuya ضرب کنند که می‌توان آن‌ها را برای رای دادن به کارگردانی اپیزود گذاشت. سپس رای دهندگان با توکن های خرگوش سفید پاداش می گیرند – مالکیت کسری از سری وب.

Pplpleasr گفت که Shibuya بودجه خارجی را نپذیرفته است. دیگر همکاران این پروژه شامل هنرمند دیجیتال Maciej Kuciara است که NFT های خود را در خانه حراج فیلیپس فهرست می کند. Pplpleasr گفت که این پلتفرم به طور آزمایشی در 1 مارس راه اندازی می شود و قصد دارد در آینده رسانه های بیشتری فراتر از ویدیو را در خود جای دهد.