این مجموعه متشکل از 12345 خون آشام زن است که به 8888 مرد تحت پوشش سندیکای خون آشام های یواشکی (SVS) در The Lair می پیوندند. اینجا خانه همه خون آشام ها در متاورس است، پناهگاهی برای محافظت از شکارچیان خون آشام و در برابر نور مخرب خورشید.

تیم SVS در یک بیانیه مطبوعاتی که با Invezz به اشتراک گذاشته شد، اشاره کرد که مجموعه جدید NFT ترویج “شمولیت و نمایندگی زنان در فضای NFT” است.

این تیم همچنین بر این باور است که انتشار مجموعه جدید “Vampiress Syndicate” به ادامه رشد در این پروژه اشاره دارد.

توماس ککر، سرپرست پروژه در SVS خاطرنشان کرد که مجموعه Vampiress از NFT های بسیار موفق Genesis SVS پیروی می کند. این تیم از زمان عرضه اولیه، به کار برای ارائه یک نسخه برتر دیگر ادامه داد.

“از همان ابتدا، ما این را حول محور پرورش جامعه خود و ایجاد بهترین محیط ممکن ساختیم. ما معتقدیم انتشار خون‌آشام‌ها به رشد اکوسیستم ما در مسیر درست ادامه می‌دهد.»

پیش فروش لیست سفید و برش برای 8888 خون آشام های یواشکی از ساعت 3 بعد از ظهر به وقت شرقی در 21 فوریه آغاز می شود و در ساعت 3 بعد از ظهر به وقت شرقی در 22 فوریه به پایان می رسد. این برای هر کسی که خون آشام ها را از اولین پیشنهاد در اختیار داشته باشد باز است. نقاط باقی مانده در مجموعه از طریق ضرابخانه عمومی در دسترس خواهد بود. طبق گفته تیم، جوامع برتر تحت رهبری زنان نیز دسترسی خواهند داشت، که بین 22 و 28 فوریه انجام خواهد شد.

اولین مجموعه خون آشام های مرد Mig در سپتامبر 2021 منتشر شد. این مجموعه بیش از 21600 ETH در حجم معاملات در بزرگترین بازار NFT جهان OpenSea ایجاد کرده است. NFT جدید با قیمت 0.16 ETH برای فروش در دسترس خواهد بود. با این حال، دارندگان توکن ابزار $BLOOD می توانند از تخفیف تا 50 درصد در هنگام استفاده از توکن ها بهره مند شوند.

استفاده از 100 توکن $BLOOD قیمت پایه را به 0.12 ETH کاهش می دهد، در حالی که با استفاده از 200 توکن $BLOOD به 0.08 ETH کاهش می یابد.