در حالی که چندین آلتکوین دیگر دیر در اخبار منتشر شده اند، زمان خوبی برای توجه به Chainlink (LINK) خواهد بود. کریپتوکارنسی ارائه‌دهنده خدمات اوراکل با انباشت نهنگ‌ها در حال حرکت در حدود 35 دلار در نوسان بوده است. همانطور که ارائه دهنده داده های زنجیره ای Santiment گزارش می دهد:

در حال حاضر 64 آدرس وجود دارد که بین 1 تا 10 میلیون $LINK نگهداری می شود. تنها در 4 روز گذشته، این کیف پول‌های نهنگ 1.89 درصد از عرضه #Chainlink را به کیف‌های تجمعی خود اضافه کرده‌اند. آنها اکنون تا 18.01٪ از کل عرضه را دارند، یک #AlltimeHigh جدید نگه داشته شده است.

برخلاف سایر آلتکوین‌ها، Chainlink (LINK) اخیراً در رالی گاوی آلت‌کوین شرکت نکرده است. ارائه‌دهنده خدمات Oracle عملکرد مناسبی با بیش از 20 درصد افزایش در ماه گذشته ارائه کرده است.

اکوسیستم Chainlink همچنان به قوت خود در زمینه های اساسی ادامه می دهد. از آنجایی که بازیکنان بیشتر و بیشتری در اکوسیستم DeFi از اوراکل های Chainlink برای برقراری ارتباط بین شبکه ها استفاده می کنند، Chainlink همچنان به حضور بیشتر در بازار ادامه می دهد.

Chainlink به نقطه عطف جدیدی در ارزش کل تضمین شده (TVS) رسید

یکی از معیارهای مهم برای اکوسیستم Chainlink (LINK) ارزش کل ایمن شده (TVS) در چندین شبکه بلاک چین است. هفته گذشته، کل ارزش تضمین شده (TVS) توسط اکوسیستم های Chainlink از 76.5 میلیارد دلار فراتر رفت.

فیدهای قیمت زنجیره‌ای در حال حاضر به عنوان محبوب‌ترین شبکه‌های اوراکل شبکه در DeFi ظاهر شده‌اند. اکنون صدها برنامه غیرمتمرکز در سراسر اتریوم، آوالانچ و زنجیره هوشمند بایننس (BSC) به شدت به شبکه‌های Chainlink Oracle وابسته هستند. آنها «اطلاعات دقیق و ضد دستکاری بازار» را ارائه می دهند و از این طریق برنامه های مالی زنجیره ای را در بازارهای وام دهی غیرمتمرکز تقویت می کنند. سرگئی نظروف، یکی از بنیانگذاران Chainlink، در مورد توسعه صحبت کرد:

عبور از 75 میلیارد دلار ارزش کل تضمین شده، شبکه Chainlink را به یکی از ارزشمندترین اشکال اجماع غیرمتمرکز در جهان تبدیل می کند. شبکه های لینک زنجیره ای با ارزش ترین قراردادهای هوشمند را در چندین زنجیره تضمین می کنند.

بدون داده‌های قیمت قابل اعتماد برای راه‌اندازی قراردادهای هوشمند، ساختن برنامه‌های DeFi غیرممکن است، و فکر نمی‌کنیم تصادفی باشد که نرخی که Chainlink توانسته است داده‌های جدید بازار را روی بلاک چین بیاورد، سرعت توسعه‌دهندگان بوده است. قادر به ساخت برنامه های جدید و هیجان انگیز DeFi بود.

کریپتو LINK بومی Chainlink می تواند یک رقیب بالقوه برای مرحله بعدی رالی در آلت کوین ها باشد.