با توجه به داده‌های بازار  ارائه‌شده توسط Santiment، نهنگ‌های اتریوم تصمیم گرفته‌اند با گرفتن اتریوم به ارزش تقریبی 500 میلیون دلار، این قیمت را بخرند، زیرا تعداد آدرس‌های اتریوم حاوی بیش از 10000 سکه به ATH رسیده است.

نهنگ ها در حال خرید هستند

طبق معیار ارائه شده، نموداری که تعداد آدرس‌های بزرگ اتریوم را ردیابی می‌کند، با افزایش شدید قیمت این دارایی در چند هفته گذشته به دلیل اصلاح در بازارهای مالی و ارزهای دیجیتال، تقریباً 30 درصد کاهش یافته است.

اتریوم پس از اینکه 3 روز پیش به 2170 دلار رسید، بار دیگر کمی به زیر 2500 دلار می رسد.

می‌توانند خوشحال باشند که بدانند آدرس‌های نهنگ‌هایی که دارای 10 هزار دلار یا بیشتر هستند ، از 20 ژانویه 200 هزار دلار ETH از دست‌های ضعیف اضافه کرده‌اند ، به ارزش 497.2 میلیون دلار.

همانطور که Santiment نشان می‌دهد، صعودی که در نمودار ظاهر شد، قوی‌ترین تغییر از نوامبر بود، زمانی که قیمت اتریوم  در مسیر خود به 5000 دلار به 4820 دلار جهش کرد.

در پی فعالیت خرید نهنگ، خرده فروشان نیز به این تجمع پیوستند و اقدام به خرید تعداد زیادی سکه کردند. همانطور که داده های مشابه برای آدرس هایی با بیش از یک ETH نشان می دهد، تعداد کیف پول های کوچک در حال حاضر به 1.4 میلیون رسیده است.

واکنش بازار

با ظهور قدرت خرید قوی در بازار ، اتریوم توانست سرعت خود را کاهش دهد و از پایین ترین سطح داخلی 2170 دلار جهش کند. اما به دلیل احساسات مشکوک پیرامون صنعت ارزهای دیجیتال، بازار هنوز وارد حالت بازیابی کامل نشده است.