در حالی که اصلاحات در بازار ارزهای  دیجیتال ادامه دارد و برخی نهنگ‌ها با وارد کردن استیبل کوین‌ها موقعیت خود را پشت سر می‌گذارند، به نظر نمی‌رسد این نهنگ از اصلاح 50 درصدی در شیب اذیت شود  و 36 میلیون دلار توکن می‌خرد.

پیش از این، نهنگ های شیبا اینو بیش از 4 درصد از کل دارایی خود را کاهش دادند و تصمیم گرفتند وجوه خود را به Tether منتقل کنند. در مورد این نهنگ، او یا او SHIB را از طریق یک معامله OTC یا یک معامله خصوصی 36 میلیون دلاری خریداری کرد.

ارزش تراکنش در شیب 850 میلیارد توکن است. متأسفانه برای دارندگان توکن، به نظر نمی رسد که اقدامات قیمت شیبا به دنبال نهنگ ها باشد زیرا در حال حاضر 1.2٪ از ارزش خود را از دست می دهد.

پیش از این، Shiba Inu موفق به افزایش 23 درصدی شده بود، اما پس از آن به سرعت همه دستاوردهای خود را در چند روز از دست داد. مجموع ضرر از بالا در مجموع 50٪ است. در مقایسه با میم توکن‌های مشابه، به نظر می‌رسد Shib از الگوی کلی پیروی می‌کند: ارز دیجیتال Floki 59 درصد از ارزش خود را از دست داد و Dogecoin 35 درصد از آخرین رتبه‌های برتر محلی را از دست داد.

در زمان انتشار، Shiba Inu با قیمت 0.000043 دلار معامله می شود، که به عنوان منطقه پشتیبانی در نظر گرفته می شود زیرا توکن قبلاً در 19 نوامبر به آن رسیده است و با موفقیت آن را با بازگشت بیش از 20 درصدی آزمایش کرده است.

لینک خبر :

https://u.today/new-shib-whale-buys-dip-with-36-million-entry