اصلاحات مداوم بازار همچنین باعث ایجاد ترس در بین سرمایه گذاران بیت کوین شده است که امیدوار به سه ماهه پایانی صعودی پس از سقوط بازار در ماه می و ژوئن بودند. شاخص ترس و طمع که در ابتدای ماه در سطح “طمع افراطی” قرار داشت در رده “ترس” به شدت کاهش یافته است.

رکود فعلی بازار به تصویب اخیر لایحه بحث برانگیز زیرساخت و موج دیگری از سرکوب ارزهای دیجیتال در چین نسبت داده می شود. در میان ترس فزاینده در بازار کریپتو، یک نهنگ بیت کوین توانسته است در چند هفته گذشته جذابیت زیادی را به خود جلب کند. اعتقاد بر این است که نهنگ مورد بحث در گذشته با الگوی خرید و فروش خود دارای بالا و پایین بازار کریپتو بوده است. همان نهنگ BTC در هفته گذشته بیش از 4000 بیت کوین جمع آوری کرده است که یک علامت بسیار صعودی است.

نهنگ بیت کوین بزرگترین کیف پول بیت کوین غیر صرافی را در اختیار دارد

نهنگ بیت کوین بزرگترین کیف پول بیت کوین غیر مبادله ای را در اختیار دارد و در جریان اصلاحات فعلی بازار، خرید خود را آغاز کرده است. ردیابی فعالیت نهنگ‌ها یکی از بزرگ‌ترین شاخص‌های گرایش به بازار بوده است، و با نگاهی به انباشت رو به رشد همراه با رکورد گذشته، بسیاری از کارشناسان بازار معتقدند که معامله‌گران باید به‌جای وحشت کردن، همان راه را دنبال کنند.

بیت کوین در حال حاضر کمی بالاتر از 57 هزار دلار با 3 درصد ضرر در 24 ساعت گذشته و بیش از 10 درصد ضرر در هفته گذشته معامله می شود. نوسانات بازار دوباره به بازار کریپتو بازگشته است، با این حال، مردم باید بدانند که همین نوسانات اغلب به آنها کمک می کند تا تنها در چند ماه سرمایه گذاری خود را 10 برابر کنند.