همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، این صد میلیاردر از شرکتی که مقر آن در شیکاگو است درخواست کرد که Dogecoin را بپذیرد. در مقابل، او قول داد که غذای شاد آن را در تلویزیون بخورد.

به نظر می رسد مک دونالد با انتشار توییتی مبنی بر اینکه اگر تسلا «Grimacecoin» را بپذیرد، Dogecoin را می پذیرد، از این پیشنهاد عقب نشینی کرده است.

نام این ارز دیجیتال ساخته شده از گریمیس الهام گرفته شده است، موجودی انسان‌واره بنفش که در اوایل دهه 1970 در تبلیغات مک‌دونالد ظاهر شد. در ابتدا قرار بود این شخصیت بداخلاق با چهار بازو باشد که میلک شیک بچه ها را می دزدد. با این حال، روی برگلد، افسر خلاق مک‌دونالد، به مجله QSR گفت که «گریماس شیطانی» شکست خورده است زیرا برای بچه‌ها خیلی ترسناک بود.

تنها چند دقیقه پس از توییت مک دونالد، شخصی یک توکن واقعی به نام “Grimacecoin” را در زنجیره هوشمند بایننس ایجاد کرد که بیش از 261000 درصد را در عرض چند ساعت قبل از حذف سهم شیر از سود خود ایجاد کرد.

به دلیل محدودیت کم برای ورود، BSC به کانونی برای پروژه های پمپاژ و تخلیه سریع تبدیل شده است، به همین دلیل است که سرمایه گذاران باید احتیاط کنند.

جامعه Dogecoin تا حد زیادی از پاسخ ناراضی بود. بسیاری به این واقعیت اشاره کردند که تیم بازاریابی شرکت بیش از 10 ساعت طول کشید تا چنین پیشنهادی ارائه کند.

بیلی مارکوس، یکی از بنیانگذاران Dogecoin اظهار داشت که توییت Grimacecoin نمونه ای از کتاب درسی است که چگونه می توان یک چیز سرگرم کننده را غیر خنده دار کرد.

گلوبر کونتسوتو، که سال گذشته به عنوان یک خودخوانده «میلیونر دوج کوین» تیتر خبرها شد، در توییتی نوشت که رستوران های زنجیره ای جهان «فرصتی باورنکردنی برای یک شوخی وحشتناک از دست داده است».