استادیوم باشگاه، اتحاد، به لطف تجزیه و تحلیل تصویر و فناوری ردیابی اسکلتی که توسط Hawk-Eye، یکی از شرکت‌های تابعه غول فناوری و سرگرمی، توسعه یافته است، به مرکز مرکزی من سیتی در دنیای واقعیت مجازی تبدیل خواهد شد.

مقامات منچسترسیتی که روی این پروژه کار می کنند، روزی را می بینند که ورزشگاه مجازی اتحاد ممکن است چندین برابر پر شود و به هوادارانی که هرگز به منچستر سفر نکنند و در هر کجا که هستند برای تماشای بازی های زنده از آسایش خانه خود، این امکان را می دهد. جهان

ایده هایی برای ملاقات با بازیکنان در متاورس مورد بحث قرار گرفت

ارزش دستگاه های استخراج غیرقانونی بیت کوین توقیف شده در مالزی بیش از 4000 درصد افزایش یافت

بر اساس مشخصات، تراشه استخراج بیت کوین اینتل تنها نصف قدرت بیت مین است

مفاهیم اضافی در نظر گرفته شده شامل امکان ملاقات طرفداران با سایر بازیکنان در متاورس، برقراری ارتباط با یکدیگر و خرید چیزهایی است که در دنیای واقعی قابل دسترسی نیستند.

نوریا تاره، مدیر بازاریابی و تعامل با هواداران گروه فوتبال سیتی، گفت:

تمام نکته ای که ما می توانیم از داشتن یک متاورس تصور کنیم این است که شما می توانید یک بازی را دوباره بسازید، می توانید بازی را به صورت زنده تماشا کنید، از زوایای مختلف بخشی از اکشن هستید و می توانید ورزشگاه را تا آنجا که می خواهید پر کنید. چون نامحدود است، کاملا مجازی است.»

او افزود:

«من فکر می‌کنم تصویر سنتی کسی که روی مبل نشسته و در حال تماشای صفحه‌نمایش است، چیزی است که نمی‌توانیم تصور کنیم که حتی در ۱۰ سال، شاید تا پنج سال دیگر، همچنان واقعیت دارد. همه چیز خیلی سریعتر از آنچه ما فکر می کنیم پیش می رود.»

اگر فوتبال در متاورس موفق باشد، این پتانسیل را دارد که شیوه توزیع حقوق تلویزیونی را متحول کند.

در حال حاضر، آنها به عنوان بخشی از یک بسته سراسری لیگ برتر به پخش‌کنندگان فروخته می‌شوند، اما تیم‌ها اکنون به چشم‌انداز فروش مستقیم آن‌ها به هواداران، شاید از طریق متاورس‌های خودشان، در آینده نگاه می‌کنند.