جامعه رمزنگاری می تواند گاهی اوقات خشن در آن باشد تاثیرگذاران به خصوص زمانی که آنها فکر می کنم که سکه های مورد علاقه خود را ممکن است به پایین دیر یا زود

 

پیتر برانت تاجر کهنه کار در یکی از جدیدترین توییت های خود اظهار داشت که به دنبال خرید بیت کوین بیشتر  پس از رسیدن به 53000 دلار است. جامعه کریپتو فرض می‌کرد که برانت حرکت بعدی بیت‌کوین را می‌خواهد. بیت کوین در حال حاضر به 58300 دلار کاهش یافته است.

علاوه بر بیت کوین، برانت یک نمودار اتریوم را با پیش بینی بصری اتریوم ضمیمه کرد که به دنبال خرید آن پس از رسیدن به 4030 دلار است. قیمت پیش‌بینی‌شده اتریوم با بالاترین سطح محلی قبلی که در سپتامبر به دست آمده بود، مرتبط است.

 

بلافاصله پس از دریافت نظرات منفی از دارندگان بیت کوین و اتریوم، برانت تصریح کرد که او خرس نیست و به دنبال کوتاه کردن بیت کوین یا اتریوم نیست و فقط افکار خود را در مورد وضعیت فعلی بازار به اشتراک می گذارد.

مدت کوتاهی پس از آن، برانت توییتی منتشر کرد و گفت که از بازارهای ارزهای دیجیتال فاصله می‌گیرد و بر بازارهای سنتی مانند کالاها و سهام تمرکز می‌کند، زیرا به گفته برانت، جوامع اطراف آن‌ها «بزرگ‌سال‌تر» هستند.

در حالی که به نظر می رسد برندت از رفتار اعضای جامعه ارزهای دیجیتال راضی نیست و از آنها به عنوان افراد بالغ کمتر و ناسزا یاد می کند، میانگین سنی سرمایه گذاران در هر دو جامعه ارز دیجیتال و سهام در واقع با شرکت کنندگان در بازار سهام که شش سال بزرگتر از آن هستند یکسان نیست. 

لینک خبر :

https://u.today/veteran-trader-peter-brandt-quits-crypto-twitter-after-53000-bitcoin-prediction