یک تحلیلگر محبوب ارزهای دیجیتال نسبت به اتریوم (ETH) خوشایند است و یک آلتکوین را که ممکن است از سایر دارایی‌های ارزهای دیجیتال با ارزش بالاتر بهتر باشد، انتخاب می‌کند.

 

معامله گر رمزارز مستعار Smart Contracter به 204800 دنبال کننده توییتر خود می گوید که بازگشت اتریوم به اندکی بالاتر از 3000 دلار پس از رسیدن به بالاترین سطح در اواسط ژانویه یک “فرصت” است.

Smart Contracter می‌گوید تز صعودی او بر اساس قیمت اتریوم استوار است که بالاتر از میانگین‌های متحرک اصلی (MA) از جمله MA 50 دوره در نمودار چهار ساعته قرار دارد.

بسیاری از مردم دوباره اینجا عصبانی می شوند اما من ETH را دوست دارم.

قبلاً تمام میانگین‌های متحرک چهار ساعته اصلی را پاک کرده‌ام و به نظر می‌رسد یک تست تمیز خوب از 50 MA در اینجا است.

در حال حاضر روند رو به افزایش و این افت را به عنوان یک فرصت مشاهده کنید.

منبع: SmartContracter/Twitter

اتریوم در زمان نگارش این مقاله با قیمت 3109 دلار معامله می شود.

در مرحله بعد، توکن بومی Avalanche (AVAX)، یک بلاک چین با قرارداد هوشمند است. به گفته Smart Contracter، AVAX پس از تحمل فروش پس از فهرست اخیر خود در صرافی کریپتو کره جنوبی Upbit ، می‌تواند نسبتاً بهتر از سایر دارایی‌های رمزنگاری با ارزش بالا بر اساس ارزش بازار عمل کند.

«دیدن AVAX که می‌تواند پمپ فهرست Upbit خود را نگه دارد و محو نشود، به نظر من بسیار صعودی است.

من فکر می‌کنم شانس این را دارد که اولین سکه‌ای باشد که در بین 10 سکه به بالاترین حد خود رسیده است.»

منبع: SmartContracter/Twitter

Avalanche در زمان نگارش این مقاله با قیمت 90.36 دلار معامله می‌شود و در حال حاضر دهمین دارایی بزرگ ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار است. این قیمت نسبت به بالاترین قیمت خود که تقریباً 145 دلار است، حدود 38 درصد کاهش یافته است. بالاترین رکورد تاریخ در نوامبر 2021 بود.