با توجه به استفاده روزافزون از ارزهای رمزنگاری شده در سراسر جهان، تعداد بانک هایی که خدمات مرتبط با رمزنگاری را ارائه می دهند در حال گسترش است.

بر اساس مطالعه‌ای که در 29 ژانویه 2022 توسط American Banker منتشر شد ، تعداد بانک‌هایی که محصولات و خدمات رمزنگاری را ارائه می‌کنند تا پایان سال 2022 بیش از دو برابر خواهد شد. نهادها

یافته‌های این نظرسنجی نشان می‌دهد که 44 درصد از مدیران بانکی پیش‌بینی می‌کنند تا پایان سال جاری نوعی کمک ارز دیجیتال به مشتریان ارائه کنند. علاوه بر این، یک سوم از مدیران مالی پیش بینی می کنند که به طور فعال سبد ارزهای دیجیتال مشتریان خود را مدیریت کنند، در حالی که تنها 13 درصد این کار را انجام می دهند.

این مطالعه نشان داد: «در حال حاضر از هر 10 مشاور مالی، دو نفر به مشتریان در مورد دارایی‌های کریپتو مشاوره می‌دهند، اما انتظار می‌رود این درصد تا پایان سال 2022 دو برابر شود».

پیش بینی دارایی های رمزنگاری 2022. منبع: Arizent Research

مشتریان انتظار داشتند که دارایی های رمزنگاری خود را افزایش دهند 

بر اساس این گزارش، جدای از آن، 60 درصد از مشاوران مدیریت ثروت معتقدند که مشتریانشان تا سال 2022 دارایی های رمزنگاری خود را افزایش خواهند داد یا سرمایه گذاری در چنین دارایی های دیجیتالی را آغاز خواهند کرد.

درصد مشتریانی که پیش‌بینی 2022 کریپتو دارند. منبع: Arizent Research

با توجه به یافته‌ها، مدیران بانکی پیش‌بینی می‌کنند که تاکید امسال بر نحوه جابه‌جایی پول مشتریان و گزینه‌های پرداخت متعددی که در دسترس آنها است، معطوف می‌شود، زیرا بانک‌ها به دنبال رقابت شدید برای حفظ مشتریان و گسترش «سهم کیف پول» خود از طریق انواع مختلف هستند. پیشنهادات

از جمله این خدمات می توان به پرداخت خودکار قبض، واریز مستقیم، انتقال نقدی کم هزینه و کارت های بدهی و اعتباری با برند بانکی اشاره کرد. جدای از خودکارسازی و کاهش هزینه این خدمات، تراکنش‌های پولی مبتنی بر بلاک چین در چند ثانیه انجام می‌شوند و نه چند روز، و جالب است که ببینید بانک‌ها چگونه آنها را در سال جاری ترکیب می‌کنند.