Brave، یک مرورگر حریم خصوصی، امروز راه اندازی کیف پول Brave، یک کیف پول رمزنگاری شده در مرورگر دسکتاپ Brave را اعلام کرد. Brave Wallet به برنامه های افزودنی نیاز ندارد. این مرورگر بومی است و خطرات امنیتی و اتکا به CPU و حافظه اضافی را کاهش می دهد.

 

کاربران می توانند تقریباً با هر دارایی رمزنگاری شده تراکنش کنند و همچنین با سایر کیف پول ها و Web3 DApps ارتباط برقرار کنند. کیف پول Brave به زودی در تمام برنامه های موبایل Brave نیز در دسترس خواهد بود. علاوه بر این، کیف پول Brave به کاربران اجازه می دهد تا با کیف پول های سخت افزاری مانند Trezor و Ledger ارتباط برقرار کنند. کاربران Brave می توانند در صورت تمایل به استفاده از کیف پول های دیگر مانند MetaMask یا کیف پول قدیمی Brave به نام Crypto Wallets ادامه دهند.

اکنون، همه کاربران Brave به برنامه های غیرمتمرکز Web3 (DApps) بدون نصب افزونه مرورگر دسترسی خواهند داشت.

با Brave Wallet، کاربران می توانند:

نمودارهای بازار زنده و تاریخی را مشاهده کنید (داده های قیمت ارائه شده توسط CoinGecko)

بهترین تطابق قیمت را با لیستی از ارائه دهندگان با قابلیت تعویض داخلی پیدا کنید

ارسال و دریافت دارایی

با فیات از طریق Wyre خرید کنید

برای هر شبکه سازگار با EVM با DApps تعامل کنید

پورتفولیوی خود را مدیریت کنید – با توکن های غیرقابل تعویض (NFT) و پشتیبانی چند زنجیره ای

کیف پول خود را به راحتی از MetaMask و کیف پول های خود نگهبانی، یا افزونه قدیمی Crypto Wallets Brave یا کیف پول های سخت افزاری مانند Trezor و Ledger (بدون نیاز به Ledger Live) وارد کنید.

ارسال و دریافت NFT

برایان باندی، CTO و یکی از بنیانگذاران Brave گفت:

«کیف پول Brave به هیچ برنامه افزودنی نیاز ندارد و در عوض بومی مرورگر است، عملکرد کلیدی و نگرانی‌های امنیتی را حذف می‌کند و در عین حال ویژگی‌های اصلی کیف پول‌های رمزنگاری محبوب را حفظ می‌کند. Brave Wallet به بیش از 42 میلیون کاربر ما و هر کسی که به دنبال کیف پول رمزنگاری بدون افزونه است، یک کیف پول با کارایی بالا، بسیار امن و با امکانات کامل که برای کاربران ارز دیجیتال امروزی ساخته شده است، ارائه می دهد.

 

برای استفاده رایگان، Brave Wallet از تمام زنجیره‌های سازگار با EVM (Polygon، xDai، Avalanche و غیره) و L2 پشتیبانی می‌کند و برخلاف دیگر برنامه‌های افزودنی کیف پول، Brave Wallet با مجوز MPL باز ساخته شده است و توسعه‌دهندگان را قادر می‌سازد تا به راحتی مشارکت کنند.

 

همچنین اخیراً اعلام شده است که در سال 2022، کیف پول شجاع، بلاک چین سولانا را ادغام می کند و سولانا را به عنوان پیش فرض برای پشتیبانی از DApp تبدیل می کند.