مدیرعامل ویگنا اظهار داشت: فناوری‌های دیجیتالی مانند وب 3، بلاک چین و NFT حوزه‌های جالبی برای فراری هستند.

Benedetto Vigna – مدیر اجرایی فراری – معتقد است که صنعت بلاک چین و NFT جایگاه‌هایی هستند که «شایسته توجه هستند». به این ترتیب، مدیر اجرایی اشاره کرد که سازنده خودروهای اسپرت لوکس ممکن است در آینده به تلاش های خود در زمینه ارزهای دیجیتال ادامه دهد.

“بلاک چین و NFT می توانند برای ما جالب باشند”

بندتو ویگنا، مدیر عامل فراری، ضمن تشریح نتایج سه ماهه چهارم سال 2021، اظهار داشت که این شرکت در آینده بر دنیای وب 3 تمرکز خواهد کرد.

ما روابط خود را با شرکای تکنولوژیکی پیشرو مانند خدمات وب آمازون در ولز تقویت می کنیم تا در خط مقدم فناوری های دیجیتال و وب 3.0 باشیم.

مدیر ارشد اجرایی اضافه کرد که فناوری بلاک چین، Web3 و NFT ها حوزه های جالبی برای فراری هستند. ویگنا خاطرنشان کرد: اینها می توانند به توسعه آینده برند و تقویت موقعیت آن به عنوان یک شرکت پیشرو در زمینه خود کمک کنند:

“من فکر می کنم همانطور که گفتیم، مهم است که نگاه کنیم و ببینیم چگونه فناوری های جدید می توانند به برند ما کمک کنند. مطمئناً، فناوری‌های دیجیتال، فناوری‌های وب 3.0 که آنها از بلاک چین و NFT استفاده می‌کنند، حوزه‌ای است که می‌تواند برای ما جالب باشد، و شایسته توجه است.»

مدیر عامل شرکت اذعان کرد که صنعت ارزهای دیجیتال با سرعت زیادی در حال پیشرفت است. او همچنین اشاره کرد که برخی از رقبای فراری قبلاً انگشتان پای خود را در فضای دارایی دیجیتال فرو برده‌اند، به این معنی که «اسب پرشور» باید همین کار را انجام دهد تا بتواند با رقبا پیشی بگیرد.

این سازنده خودروهای اسپورت ایتالیایی اولین گام‌های خود را در دنیای کریپتو در پایان سال 2021 برداشت. در آن زمان، با شرکت فناوری سوئیسی – Velas Network AG – برای ایجاد توکن‌های غیرقابل تعویض برای طرفداران خود شریک شد.

فرهاد شاگولیاموف – مدیرعامل سازمان سوئیسی – گفت که همکاری با فراری یک حرکت طبیعی است زیرا این برند ایتالیایی “نماد برتری” است.

به عنوان بخشی از این توافقنامه، ولاس همچنین عنوان حامی مالی سری فراری اسپورت، سری تک برند «اسب ورزشکار» و تیم Esports که در مسابقات قهرمانی فرمول یک شرکت خواهد کرد، شد.