براندون کریگ، مدیر عامل Stash، معتقد است که زمان مناسبی برای سرمایه‌گذاران خرده‌فروشی است تا در فضای رمزنگاری سرمایه‌گذاری کنند. او این را در طی مصاحبه‌ای در اوایل امروز گفت و اشاره کرد که Stash به سرمایه‌گذاران رویکردی بلندمدت برای پذیرش ارزهای دیجیتال پیشنهاد می‌کند. به گفته او، ماموریت استاش کمک به ساختن و رشد ثروت روزمره آمریکایی ها است.

وی افزود که این شرکت در مورد نقاط عطفی که به دست آورده است هیجان زده است. کریگ خاطرنشان کرد که این شرکت مفتخر است که مشتریان خود را در معرض بیت کوین (BTC/USD) و اتریوم (ETH/USD) از طریق حساب کاملاً مدیریت شده خود یعنی پلتفرم هوشمند قرار می دهد.

کریگ همچنین خاطرنشان کرد که Stash یک تایمر بازار نیست. به این ترتیب، مشتریان شرکت بر روی افزایش یا نزول بازار تمرکز نمی کنند. این به این دلیل است که آنها مقادیر کمی پول را به طور منظم سرمایه گذاری می کنند. علاوه بر این، آنها یک چشم انداز بلندمدت به این بخش دارند.

کریگ اذعان کرد که برای معامله گران سخت است که بگویند بازار ارزهای دیجیتال به کدام سمت خواهد رفت. با این حال، او گفت که استاش معتقد است زمان ایده‌آلی برای سرمایه‌گذاران برای ورود به فضای رمزنگاری است و افزود که اکثر مردم این بخش را درک نمی‌کنند. برای این منظور، این شرکت از ارزهای دیجیتال استقبال کرد زیرا می خواست به مردم کمک کند تا به روشی ساده و آسان به فضای کریپتو بپیوندند.

کریگ اعتراف کرد که استاش یک گاو رمزنگاری بلند مدت است. او اضافه کرد که اگرچه این شرکت یک پایان نامه سرمایه گذاری بلندمدت و یک حساب سرمایه گذاری کاملاً مدیریت شده دارد، اما همچنان معتقد است که سرمایه گذاری های کریپتو باید تنها بخش کوچکی از یک سبد متنوع باشد.

به طور خاص، کریگ گفت که Stash از مشتریان حمایت می کند که بین 4 تا 6 درصد از سبد خود را در ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کنند. او اضافه کرد که رویکرد Stash برای اجازه دادن به سرمایه‌گذاران شامل کاهش قرار گرفتن در معرض اوراق قرضه و درآمد ثابت و معرفی برخی از BTC و ETH در پرتفوی بلندمدت هوشمند است.