در حالی که او هیچ اطلاعیه رسمی در مورد ادغام NFT ها نداد، اما تاکید کرد که هدف اینستاگرام این است که حوزه توکن شده را برای توده ها قابل دسترس تر کند. علاوه بر این، وی خاطرنشان کرد که اینستاگرام به دنبال کمک به سازندگان خود از طریق NFT است.

“هنوز چیزی برای اعلام وجود ندارد، اما ما قطعاً به طور فعال NFT ها را بررسی می کنیم و چگونه می توانیم آنها را برای مخاطبان گسترده تر در دسترس قرار دهیم. فکر می کنم مکان جالبی است که می توانیم بازی کنیم و همچنین راهی است که امیدوارم به سازندگان کمک کند.”

آیا اینستاگرام رویکرد TikTok را انتخاب می کند؟

در حالی که هیچ شکی در مورد تسلط اینستاگرام به عنوان یکی از پرکاربردترین برنامه ها از زمان شروع همه گیری وجود ندارد، اما به نظر می رسد که IG به سمت رقیب خود، رویکرد NFT TikTok جذب شده است. نظرات موسری در مورد NFTها در IG نشان داد که اینستاگرام نیز مانند TikTok، اینفلوئنسرهای ویروسی و محتوای آنها را به شکل توکنیزه شده تبلیغ خواهد کرد.

در اوایل این سه ماهه، TikTok از راه‌اندازی اولین سری NFT خود، “TikTok Top Moments” خبر داد تا از مزایای دیوانگی NFT در حال انجام و کمک به سازندگانش کمک کند تا جریان درآمد بیشتری اضافه کنند. پلتفرم ویدیوی کوتاه حراج نسخه‌های توکن‌شده ویدیوهای محبوب خود را که «جامعه تعریف می‌کنند» توسط سازندگان ویروسی TikTok اعلام کرد. سری NFT «لحظه های برتر TikTok» شامل شش ویدیوی «فرهنگی مهم» از سازندگان آن است.

«توسعه‌ای که در TikTok اتفاق می‌افتد به رشد فرهنگ کمک می‌کند و روندهای فراتر از پلتفرم را شروع می‌کند. از آنجایی که اقتصاد سازندگان به رشد خود ادامه می‌دهد، ما پیوسته به دنبال راه‌های جدید و متفاوت برای حمایت از سازندگان خود هستیم. اکنون، طرفداران می‌توانند لحظاتی را در TikTok داشته باشند که به شکل‌دهی اینترنت کمک کرده و در عین حال از برخی از سازندگان مورد علاقه خود حمایت می‌کنند. نیک تران، رئیس بازاریابی جهانی TikTok، اظهار داشت: ما از اینکه ببینیم چگونه جامعه ما و جوامع NFT با برخی از محبوب‌ترین نقاط عطف فرهنگی اینترنت تعامل دارند، هیجان‌زده هستیم.