متا در حال حاضر منتظر چراغ سبز نهایی برای قرارداد ثبت درخواست با مقامات برزیل و برزیل است که بازی را تکان می دهد و به آنها اجازه می دهد تا به بازار جدیدی گسترش یابند.

متا درخواست ثبت نام را در اواخر ژانویه منتشر کرد و در حال حاضر منتظر مخالفت قبل از تایید INPI در برزیل است. از آنجایی که متا امیدوار است با توسعه سخت افزاری جدید خود که به نظر می رسد بازی را تغییر دهد، شکاف را برای بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال پر کند، آیا این شرکت می تواند به اضافه کردن برزیل به لیست مقصدهای ارزهای دیجیتال کمک کند؟

 

متا و سرمایه گذاری جدید با برزیل…

متا برای محصولات و خدمات رمزنگاری مربوط به تجارت، کیف پول ها و پلتفرم های مبادلات، یک علامت تجاری به برزیل و موسسه ملی مالکیت صنعتی برزیل (INPI) ثبت کرد.

پلتفرم متاکوین یک زیرساخت فناوری اطلاعات است که ارز دیجیتال و دارایی های دیجیتال آن را قادر می سازد. این شامل یک فناوری دفتر کل توزیع شده است که ما معمولاً آن را می شناسیم و از آن به عنوان زنجیره بلوکی یاد می کنیم. پلتفرم‌های متاکوین معروف شامل بیت کوین و اتریوم هستند.

متا، بزرگ‌ترین پلتفرم رسانه‌های اجتماعی جهان، برای طراحی، توسعه و ارائه سخت‌افزار و نرم‌افزار برای خدمات مختلف بیت‌کوین و کریپتو، ثبت علامت تجاری را نزد مقامات برزیلی ثبت کرده است. به طور خلاصه، این یک «طراحی، توسعه و پیاده‌سازی نرم‌افزاری برای خدمات تأیید شخص ثالث برای تراکنش‌های ارز دیجیتال، از جمله (اما نه محدود به) تراکنش‌های مربوط به ارز بیت‌کوین است.

INPI برزیل و Metas Hurdle…

مؤسسه ملی مالکیت فکری (IPNI) یک مؤسسه عمومی اداری فرانسوی است که وظیفه دریافت درخواست‌ها و اعطای عناوین مالکیت صنعتی مانند brevets یا اختراعات را دارد. متا در اوایل سال ثبت نام کرده بود و مدتی است که منتظر بوده است. پس از انجام، این حرکت می تواند دروازه ها را باز کند و آگاهی را در مورد ارزهای دیجیتال در برزیل افزایش دهد.

فیس بوک: متا یک سکه مستقل ندارد و علیرغم کشمکش های تاریخی به یافتن راه خود در بازار ارزهای دیجیتال ادامه می دهد. | FB-USD در TradingView.com

متا درخواست ثبت نام را در هفته های اخیر منتشر کرد و در حال حاضر منتظر تایید قبلی INPI است. بر اساس این پرونده، سفارش اولیه ثبت علامت تجاری متا در 5 اکتبر سال گذشته انجام شد

متا: یک مکان جدید با یک ترفند قدیمی…

متا اخیراً تغییر نام تجاری زیادی انجام داده است، به ویژه در مورد فناوری رمزنگاری و بلاک چین، و به ویژه در مورد محصول گسترده تر فیس بوک، با هدف هماهنگی بهتر با تحولات متاورس. علیرغم موانع نظارتی متا در طول تلاش‌های فراوان خود برای ورود به فضای رمزنگاری، به کار خود ادامه می‌دهد. Meta یکی از بزرگترین پلتفرم های رسانه های اجتماعی است، علیرغم اینکه تصور عمومی گسترده تری نسبت به سایر پلتفرم ها از «رسانه های اجتماعی برای افراد پررونق» است.

متا پس از برقراری ارتباط با فیس بوک و جدایی با برخی از مدیران سابق ارزهای دیجیتال، نگاه خوبی به آینده نشان داده است – آیا آنها می توانند حرکت رو به جلو را حفظ کنند؟