مایک مک‌گلون، استراتژیست ارشد کالا، در توییتر گزارش داده است که داده‌های تحلیلی دیگری را اعلام کرده است که برای بیت کوین در درازمدت صعودی است. با این حال، این کارشناس همچنین توییت کرده است که به احتمال زیاد بیت کوین هنوز به کف نرفته است.

بیت کوین قدرت واگرا نشان می دهد

با توجه به توییت اخیر منتشر شده توسط McGlone، بیت کوین ممکن است هنوز به پایین ترین سطح خود نرسیده باشد، زیرا بازار سهام ایالات متحده به آن نرسیده است. با این حال، بر خلاف سهام، به نظر می رسد بیت کوین قدرت متفاوتی از خود نشان می دهد زیرا به تدریج بلوغ می کند و به وثیقه دیجیتال جهانی تبدیل می شود.

مک‌گلون تاکید کرد که بیت کوین احتمالاً با وجود اینکه اکثر دارایی‌های سنتی امسال با نیروهای تورم‌زدایی قوی ناشی از مازاد سال گذشته مواجه هستند، ظاهر می‌شود.

نمودار ارسال شده در توییت نشان می دهد که بیت کوین در برابر نزدک قدرت متفاوتی از خود نشان می دهد.

آیا #بیت کوین به ته رسیده است؟ بعید به نظر می رسد اگر #بازار سهام نداشته باشد – بیشتر دارایی ها در سال 2022 با نیروهای کاهش تورم شدید نسبت به سال 2021 روبرو هستند، اما به نظر می رسد بیت کوین با رسیدن به وضعیت وثیقه دیجیتالی جهانی و نشان دادن قدرت متفاوت، آماده بیرون آمدن است. pic.twitter .com/oI7dhRvq1i

— مایک مک گلون (@mikemcglone11) 9 فوریه 2022

در اوایل این ماه، مک‌گلون توییت کرد که کاهش فعلی بازار سهام ممکن است مانع از افزایش نرخ بهره توسط فدرال رزرو در ماه مارس شود و احتمالاً دارایی‌های دارای ارزش ذخیره شده مانند بیت کوین و طلا را افزایش دهد.

به طور کلی، کارشناس ارشد کالای بلومبرگ نسبت به ارز دیجیتال پرچمدار خوش‌بینانه است و بارها در توییتر خود اعلام کرده است که در آینده نزدیک به 100000 دلار خواهد رسید.

کاهش فعالیت آدرس Tether برای بیت کوین صعودی است.

با توجه به توییتی که فروشنده داده های زنجیره ای Santiment اوایل امروز منتشر کرد، شاخص بیت کوین در آستانه افزایش قیمت است. تیم تحلیلی این شرکت در توییتی اعلام کرد که این کاهش شدید فعالیت آدرس USDT است.

میزان فعالیت روزانه کیف پول های تتر به پایین ترین حد در دو سال اخیر رسیده است. پس از اینکه بیت کوین در نوامبر سال گذشته به قله تاریخی 69000 دلاری رسید، این کاهش به تدریج شروع شد.

Santiment می‌گوید که از داده‌های تحلیلی قبلی که پردازش کرده است، زمانی که میزان تراکنش‌های USDT شروع به کاهش کند، قیمت بیت‌کوین شروع به افزایش می‌کند.

🤑 مقدار #آدرس فعال روزانه #Tether در شبکه خود بی سر و صدا به پایین ترین حد در دو سال گذشته رسیده است و پس از اواسط نوامبر #بیت کوین #همیشه به سرعت کاهش یافته است. از لحاظ تاریخی، کمتر شاهد بوده‌ایم که تراکنش‌های #stablecoin همزمان با افزایش قیمت بیت کوین دلار در پی داشته باشند. https://t.co/JuXe4pq7ar pic.twitter.com/y3v9HIIOOE

– Santiment (@santimentfeed) 9 فوریه 2022

جی پی مورگان پیش بینی می کند که بیت کوین به 150000 دلار برسد

پیش از این، U.Today گزارش داد که غول بانکی ایالات متحده، جی پی مورگان، هدف قیمتی بلندمدت خود را برای ارز دیجیتال پیشرو، بیت کوین، به 150000 دلار افزایش داده است. البته این تنها یک افزایش اندک نسبت به پیش بینی 146000 دلاری سال گذشته بود.

تحلیلگران جی پی مورگان اظهار داشتند که برای دستیابی به این هدف، ارزش بازار بیت کوین باید با میزان سرمایه گذاری خصوصی در طلا که اکنون به حدود 2.7 تریلیون دلار می رسد، افزایش یابد. برای مقایسه، ارزش بازار بیت کوین در اواسط نوامبر سال گذشته به اوج 1.3 تریلیون دلار رسید.

به طور کلی، کارشناسان جی پی مورگان معتقدند که بیت کوین در حال حاضر بیش از حد ارزش گذاری شده است و نرخ مبادله آن در برابر دلار در صرافی های لحظه ای باید حدود 13 درصد کمتر باشد که حدود 38000 دلار است.