با توجه به پذیرش فزاینده دارایی های دیجیتال در غول فناوری فضایی ارزهای دیجیتال، مایکروسافت (NASDAQ: MSFT) به دنبال استخدام مدیر توسعه تجارت رمزنگاری است.

تیم توسعه کسب و کار برای هوش مصنوعی و فناوری های نوظهور به دنبال ایجاد استراتژی Web3 آینده خود است. به طور خاص، این نقش شغلی “بنیانی را برای پشتیبانی و اطلاع رسانی استراتژی Web 3.0 مایکروسافت ایجاد می کند”، همانطور که در وب سایت این شرکت در 7 فوریه منتشر شد.

علاوه بر این، این نقش شامل ارائه راهنمایی به تیم اجرایی در مورد تصمیمات مهم فناوری و نقشه راه محصول و همچنین برنامه ریزی و اجرای مدل مشارکت مایکروسافت وب 3.0 است که شامل زیرساخت ها و API ها می شود. 

این نقش را بیان می کند: 

با تیم‌های مهندسی در سراسر شرکت کار کنید تا بفهمید که چه زمانی زیرساخت‌های موجود را می‌توان افزایش داد، بهبود داد یا ساخت. چشم انداز، استراتژی و نقشه راه را برای مدل مشارکت وب 3.0 مایکروسافت شامل زیرساخت ها و API ها ایجاد کنید.

مایکروسافت به طور فزاینده ای از رمزارزها استقبال می کند

همزمان با آگهی استخدام، در ژانویه، دومین شرکت بزرگ جهان از نظر ارزش بازار اعلام کرد که Activision Blizzard را به قیمت 95.00 دلار به ازای هر سهم در معامله ای خریداری کرده است که قرار است در سال مالی 2023 بسته شود. 

مایکروسافت به عنوان بخشی از انتقال به Metaverse، به این غول بازی تکیه خواهد کرد تا به آن کمک کند تا به دنیای مجازی تغییر مسیر دهد. از زمانی که مارک زاکربرگ، بنیانگذار فیس بوک، نام پلتفرم رسانه اجتماعی خود را به متا (NASDAQ: FB) تغییر داد، بر کسی پوشیده نبود که مایکروسافت علاقه مند به ورود به Metaverse است.

جدیدترین تبلیغات شغلی قطعاً نشان می‌دهد که مایکروسافت در تلاش است تا در Web3 گام‌هایی بردارد، زیرا به دنبال ایجاد ارزش بلندمدت در هنگام ساختن نقشه راه است. 

تجربه در رمزنگاری و همچنین درک کاری از فناوری و پروتکل‌های زیربنای امور مالی غیرمتمرکز (DeFi)، توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT)، DAO و وب 3.0، همگی برای این نقش مورد نیاز هستند.