سرمایه‌گذاری پانک 6529، که توسط دو منبع آگاه از این موضوع تأیید شده است، یکی از اولین صندوق‌هایی است که توسط یک مدیر پورتفولیوی ناشناس اداره می‌شود – و اعتباری است از دنیایی فراجهانی که در آن شهرت نهنگ‌های مستعار بر اساس ذکاوت آن‌ها در چیدن ساخته شده است. پروژه های NFT و نه پیشینه آنها.

Blockworks به منابع ناشناس برای بحث در مورد معاملات تجاری حساس اعطا کرد. پانک 6529 راه اندازی صندوق را تایید کرد اما از اظهار نظر بیشتر خودداری کرد.

صندوق 6529 NFT – که مورد توجه سرمایه گذاران نهادی، از جمله صندوق های رمزنگاری اپراتورهای صندوق ها قرار گرفت – اخیراً تجارت را آغاز کرده است. میزان سرمایه جذب شده توسط مدیر آن مشخص نیست.

پانک 6529، صاحب انبوهی از NFTهای کمیاب و ارزشمند، بیش از 240000 دنبال کننده در توییتر دارد، جایی که آنها از آینده متاورس گرفته تا مقررات از کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) تا نابرابری ثروت حمایت می کنند.

پانک 6259 نوشت: «متاورس واقعاً در این دهه اتفاق خواهد افتاد». «اگر باز باشد، نوآوری انسانی شکوفا خواهد شد. اگر بسته باشد، ما یک نوع رعیت دیجیتالی هستیم. ما 100000 نفر در حال حاضر خط مقدم این نبرد هستیم و باید خودمان این کار را انجام دهیم.»

این حساب همچنین در حال ساخت یک موزه مجازی، موزه 6529 است و تعدادی گالری مجازی را برای مشاهده NFT ها و عکس های دیجیتال راه اندازی می کند.

به گزارش بلوک، علاوه بر این، سرمایه‌گذار در مناقصه‌هایی برای پروژه‌های پرمخاطب NFT، از جمله مناقصه مجموعه راس اولبریشت، بنیان‌گذار جاده ابریشم، شرکت داشته است. آنها همچنین صاحب یکی از CryptoKiddies هستند که هر کدام بیش از 100 اتر فروخته اند.

منابع گفتند که این صندوق برای شرکای محدودی که به دنبال سرمایه گذاری هستند، سؤالات لازم را مطرح می کند. موسسات معمولاً قبل از حمایت از یک مدیر، فرآیندهای بررسی دقیقی دارند، از جمله بررسی پیشینه یک فرد و بررسی مراجع. یکی از منابع، که در صندوق های رمزنگاری سرمایه گذاری می کند، گفت که هویت پانک 6529 را نمی دانست.

همچنین مشخص نیست که صندوق تا چه مدت بر سرمایه سرمایه گذاران قفل می کند. این می‌تواند نقدینگی نسبتاً کم و مشابه صندوق‌های تامینی را تحمیل کند، یا وسیله نقلیه می‌تواند مسیر سهام خصوصی را طی کند – که مورد علاقه تعدادی از صندوق‌های دنیای واقعی است که در هنر سرمایه‌گذاری می‌کنند – و نقدینگی سرمایه‌گذار را برای مدت طولانی‌تری حفظ کند.

یکی از منابع گفت: «اگر می‌خواهید آن را بیشتر به عنوان یک پلتفرم معاملاتی بسازید، این کار را به عنوان یک صندوق تامینی انجام می‌دهید. اما اگر به آن بیشتر شبیه هنر فکر می کنید، باید آن را در یک صندوق [صندوق خصوصی] بچسبانید.”

در حال حاضر تعداد کمی از متخصصان سرمایه گذاری با دانش کافی برای بدست آوردن پول جدی از بازارهای NFT وجود دارند – بنابراین سرمایه گذارانی که تشنه قرار گرفتن در معرض هستند ممکن است از رویه های سنتی چشم پوشی کنند.

پانک 6529 علاوه بر داشتن صدها، اگر نه هزاران NFT، سرمایه گذاری روی بیت کوین را در تابستان 2013 آغاز کرد و “نقش کوچکی در توسعه و پذیرش بیت کوین ایفا کرد.”

آنون با ترغیب از سرمایه‌گذاران برای اولین‌بار و کوچک‌ترین NFT حمایت کرده است و از آنها خواسته است که نه تنها پولی را که مایل به از دست دادن هستند به دست آورند، بلکه از اهمیت نگهداری از دارایی‌ها در صرافی‌ها و بازارهای غیرقابل تعویض حمایت کنند.

به گفته پانک 6529، سال 2022 سالی خواهد بود که مؤسسات به فضا سرازیر می شوند، ظاهراً زمان مناسبی برای راه اندازی یک صندوق است.