این قرارداد جدا از اینکه اولین اسپانسر اصلی ورزش رمزنگاری در استرالیا است، اولین مورد برای ورزش زنان نیز خواهد بود.

لیگ فوتبال استرالیا (AFL) در اولین قرارداد بزرگ حمایت مالی از ورزش های رمزنگاری شده، همکاری با Crypto.com را برای حمایت از لیگ زنان خود (AFLW) تضمین کرده است.

ارزش این قرارداد طی پنج سال آینده نزدیک به 25 میلیون دلار است که افزایش قابل توجهی نسبت به قرارداد حامی مالی 18.5 میلیون دلاری AFL با تویوتا دارد. Crypto.com یک صرافی ارز دیجیتال مستقر در سنگاپور است که کیف پول های دیجیتال و کارت های نقدی با پشتوانه رمزنگاری را ارائه می دهد.

این همکاری اولین باری است که Crypto.com از یک تیم ورزشی استرالیایی حمایت مالی می کند. همچنین این اولین باری خواهد بود که اسپانسر یک رقابت ورزشی نخبگان زنان در سرتاسر جهان خواهد بود، نقطه عطفی که کایلی راجرز، مدیر کل اجرایی AFL، مشتری و بازرگانی، گفت که او “مفتخر” است که بخشی از آن است.

AFL مفتخر است که اولین لیگ ورزشی استرالیا و مسابقات نخبگان زنان در سطح جهان است که در کنار سازمانی کار می کند که اشتیاق ما را برای پیشرفت در آینده ورزش نخبگان و فناوری دارد.

کارل موهان، مدیر کل آسیا و اقیانوسیه Crypto.com می‌گوید که این شرکت توسط تعداد نسبتاً بالایی از زنان استرالیایی که به کریپتو علاقه دارند جذب شده است.

او گفت: «آخرین تحقیقات مصرف‌کننده ما در استرالیا نشان داد که بیش از نیمی (53 درصد) از سرمایه‌گذاران کریپتو زن بودند.

بسیار دلگرم‌کننده است که می‌بینیم استرالیایی‌ها از همه اقشار، صرف نظر از جنسیت یا پیشینه، بسیار مشتاق هستند که ارزهای دیجیتال را بپذیرند، و ما از این که پلتفرم مورد استفاده آنها باشیم هیجان‌زده هستیم.»

در ماه آگوست، CNBC نظرسنجی را منتشر کرد که نشان داد زنان هنوز کمتر از نیمی از مردان در ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری می کنند، به طوری که 16 درصد از مردان در مقابل 7 درصد از زنان، سرمایه گذاری می کنند.

مطالب مرتبط: زنان استرالیایی صاحب ارزهای دیجیتال در سال 2021 دو برابر شده است: نظرسنجی

Crypto.com در ماه‌های گذشته تعدادی قرارداد با نام تجاری ورزشی جمع آوری کرده است که مجموعاً بیش از 1.5 میلیارد دلار است. در اواسط نوامبر، این شرکت ارز دیجیتال قراردادی 700 میلیون دلاری برای تغییر نام مرکز استیپلز در لس آنجلس به Crypto.com Arena برای 20 سال آینده تضمین کرد.

همچنین در اواخر ژوئن یک قرارداد حمایت مالی 100 میلیون دلاری با فرمول 1 و یک قرارداد حمایت مالی 175 میلیون دلاری با UFC در ماه جولای امضا کرد.

لینک خبر

https://ct.com/a94h