بر اساس داده‌ها، افزایش قیمت در توکن LUNA Terra در هفته گذشته، آن را به دومین دارایی بزرگ در بین تمام ارزهای دیجیتال اصلی از نظر ارزش کل سهام تبدیل کرده است. LUNA در زمان نگارش مقاله از اتر که کمی بیش از 28 میلیارد دلار ارزش سهام دارد، پیشی گرفت.

داده‌های Staking Rewards نشان می‌دهد که بیش از 30 میلیارد دلار LUNA اکنون مستقیماً روی پروتکل‌های مختلف قرار می‌گیرد، که نشان دهنده اکثریت سرمایه بازار 34 میلیارد دلاری توکن است.

شرکت کنندگان بیش از 6.98٪ در بازده سالانه درآمد دارند. داده‌ها نشان می‌دهد که حدود 41 درصد از تمام توکن‌های واجد شرایط شرط بندی شده‌اند.

پروتکل متقابل زنجیره ای Orion.money بیش از 2 میلیارد دلار در LUNA سهامدار دارد که بزرگترین در میان تمام برنامه های استیکینگ است که از LUNA پشتیبانی می کنند. 43000 سهامدار آن تقریباً 7 درصد بازده تولید می کنند.

قیمت‌های LUNA در هفته گذشته در میان عوامل بنیادی قوی و احساسات مثبت در میان جامعه برای Terra، نزدیک به 70 درصد افزایش یافت.

LUNA یکی از دو توکن صادر شده توسط Terra است، یک پروتکل بلاک چین که از استیبل کوین UST متصل به دلار برای ایجاد یک سیستم پرداخت جهانی استفاده می کند. LUNA با 76130 درصد افزایش نسبت به 0.12 دلار در 18 مارس 2020، یکی از بهترین ارزهای رمزنگاری شده در دو سال گذشته بوده است.

سرمایه گذاری در کریپتو به فرآیندی اشاره دارد که در آن دارندگان توکن تعدادی توکن را سپرده می‌کنند – یا قفل می‌کنند تا در ازای دریافت پاداش، در اجرای شبکه شرکت کنند. این پاداش‌ها به عنوان «بازده» نامیده می‌شوند و معمولاً بالاتر از پاداش‌هایی هستند که در سپرده‌ها توسط مؤسسات سنتی ارائه می‌شوند.

توکن های SOL سولانا با بیش از 40 میلیارد دلار SOL سهام در پروتکل های مختلف، بیشترین دارایی را در اختیار دارند. سهامداران سالانه حدود 5.86 درصد بازدهی کسب می کنند.

با این حال، اتر تاج خود را از نظر ارزش کل قفل شده در برنامه های ساخته شده بر روی بلاک چین حفظ می کند. داده های DeFiLlama نشان می دهد که بیش از 118 میلیارد دلار برای برنامه های مبتنی بر اتریوم قفل شده است، در مقایسه با 23 میلیارد دلار برای برنامه های مبتنی بر Terra و 7 میلیارد دلار برای برنامه های مبتنی بر Solana .