Next Earth جامعه خود را با ارائه راه‌های بیشتر به کاربران برای داشتن سرزمین‌های منحصربه‌فرد در متاورژن ساخته است. این نشان دهنده یک تغییر مداوم در فرهنگ ما به سمت تجربیات محصولات است، و دنیای دیجیتال که در آن کاربران می توانند آزادانه خود را بیان کنند، بیش از هر زمان دیگری برجسته می شوند.

بیایید به 5 قطعه جدید جالب Land Art که توسط کاربران Next Earth ایجاد شده است نگاه کنیم.

1) سونیک لندارت در ایبیزا

  Sonic the Hedgehog یک شخصیت نمادین بازی ویدیویی و نماد فرهنگی جهانی است. یک قطعه Sonic توسط کاربر Next Earth Onyx ایجاد شد. این شخصیت دارای اهمیت نوستالژیکی است زیرا نسلی از گیمرها با Sonic بزرگ شدند.

این همچنین قطعه ای است که برداشتی سرگرم کننده و عجیب از جهان ارائه می دهد. این احساس نوستالژی و شادی را برمی انگیزد، که به سختی می توان در یک اثر هنری بدون احساساتی بودن به دست آورد. این Sonic Landart به عنوان ادای احترام شخصی به یکی از تأثیرگذارترین بازی های ویدیویی که تا کنون منتشر شده است، متمایز است، در حالی که نشان دهنده حس خوش بینی به آینده است.

اینکه آیا یک قطعه مورد توجه جامعه قرار می گیرد یا نه، مهم نیست. هرکسی تفسیر خود را از چیستی هنر و نحوه استفاده از آن دارد، و این یکی از چیزهای هیجان انگیز در مورد NFT است.

2) لندارت گربه هالووین

  کاربر Next Earth، Nollis قطعه ای عجیب و غریب ساخت که یک تعطیلات محبوب، هالووین، را با نماد فرهنگ پاپ ترکیب می کند. این ممکن است در کتاب های تاریخ متاورس به عنوان استفاده خلاقانه از NFT ها ثبت شود.

هالووین گربه لندارت یک گربه سیاه تیره است که در مقابل یک کره آبی شوم ایستاده است. کل پس زمینه پوشیده از رنگ های تیره است و به نظر می رسد که می تواند از هر گوشه ای از جهان باشد.

در زمینه، این قطعه بسته به سن و میراث فرهنگی افراد مختلف، چیزهای مختلفی را برای افراد مختلف نشان می دهد. این بخشی از هدف Next Earth برای ایجاد اکوسیستمی است که در آن کاربران بتوانند آزادانه و بدون سانسور یا موانع، خود را بیان کنند، بنابراین آنچه که دیگران فکر می‌کنند یا احساس می‌کنند به همان اندازه مهم است که آنها خلق می‌کنند.

3) Cryptopunks املاک و مستغلات

  Cryptopunks یک پروژه معروف NFT است، اما اکنون قطعات آن برای اکثر مردم بسیار گران هستند. کاربر بعدی زمین، JH87 یک نسخه مستغلات از کریپتوپانک‌ها به نام Cryptopunk 3443 + 9280 را تنها با 1.5 BNB ایجاد کرد.

4) گودزیلا

  گودزیلا چیزی بیش از یک جانور اساطیری است. او یک نماد فرهنگی جهانی و یک پدیده فرهنگ پاپ است که در صدها فیلم، نمایش و کتاب مورد اشاره و تقلید قرار گرفته است.

کاربر بعدی زمین Nollis یک قطعه NFT به نام حمله Godzilla ایجاد کرد. این اثر هنری با جزئیات رندر شده است تا شبیه هیولای معروف فیلم باشد. این قطعه دیگری است که دو ارزش اصلی Next Earth را گرد هم می آورد: هنر و فناوری.

این خاص است زیرا چیزی بسیار بزرگ را نشان می دهد و در عین حال جزییات و در عین حال نوستالژیک است – دو ویژگی که امروزه با هنر پیکسل مرتبط است. با دقت به پاها و دم گودزیلا می توانید ببینید که در آب موج می زند.

5) دوج

Doge یک میم اینترنتی ویروسی است که به یک پدیده فرهنگ پاپ تبدیل شده است. بارها به عنوان شکلی از بیان آنلاین استفاده شده است و اکنون بیش از هر زمان دیگری مشهور است.

کاربر Next Earth با نام مستعار “ترامپ” قطعه ای به نام Dogecoin دبی برج العرب ایجاد کرد. این به صورت یک شخصیت پیکسلی Doge در زیر پرچم ارائه شده است.

Doge هم یک اثر هنری و هم پیامی برای ارسال به مردم است – می‌تواند به معنای هر چیزی باشد که شما می‌خواهید، که آن را به بخش مهمی از تاریخ هنر و فرهنگ مدرن تبدیل می‌کند.

غذای آماده

لند آرت به سرعت در حال تبدیل شدن به یک پدیده جهانی است و NFT ها مسئول گرد هم آوردن مردم در سراسر مرزها و فرهنگ ها هستند. اکنون همه ما شهروندان متاورژن هستیم و شاهد گسترش دنیای مجازی در هر جنبه ای از زندگی روزمره ما خواهیم بود.

تیم Next Earth به طور خستگی ناپذیری برای ایجاد یک متاورز واقعاً غیرمتمرکز کار می کند و ما معتقدیم که آنها در چشم انداز خود برای یک دنیای واقعاً آزاد موفق خواهند شد. رویکرد آن‌ها نوآورانه و آینده‌نگر است، در حالی که هنوز در جامعه بلاک چین که قبلاً با آغوش باز از آن‌ها استقبال کرده است، ریشه محکمی دارد