پس از اینکه آریزونا و جزیره تونگا اخیرا با اقدامی احتمالی برای تبدیل بیت کوین به عنوان ارز قانونی تبدیل به سرفصل اخبار شده اند، لایحه کالیفرنیا می تواند بار دیگر رقابت مناقصه قانونی را مختل کند.

در 19 فوریه کالدرون در توییتی نوشت: «با هم، @Dennis_Porter_ و من در حال کار روی یک تلاش دو حزبی برای بررسی قانونی #بیت کوین به عنوان ارز قانونی در ایالت کالیفرنیا هستیم. بیشتر در راه است”

منتقدان دور از دسترس نیستند و یکی از کاربران توییتر بلافاصله پاسخ داد که این لایحه #بیت‌کوین را به عنوان یک ارز قانونی تبدیل نمی‌کند، بلکه فقط مضامینی است که به طور بالقوه به مردم امکان می‌دهد مالیات به صورت رمزنگاری پرداخت کنند.

این در حال حاضر در ایالات دیگر واقعیت دارد و به هیچ وجه یک تغییر دهنده بزرگ بازی نخواهد بود:

پورتر پیوندی را به توییت خود اضافه کرد که به طوماری که در voice میزبانی شده بود، یک ابزار حمایتی برای تأثیرگذاری بر سیاست‌ها و آموزش قانون‌گذاران، هدایت می‌شود. طوماری که به دنبال جلب حمایت و کمک های مالی است به صورت خلاصه نشده در زیر چاپ شده است

اکنون بیش از هر زمان دیگری، برای آمریکایی ها مهم است که پولی داشته باشند که بتوان از تورم ایجاد شده از طریق تحقیر پولی محافظت کرد. این تحقیر مالیاتی نامرئی بر آمریکایی ها از سوی هیئت بانکداران غیرمنتخب است. ما مالیات را بدون نمایندگی نمی پذیریم. بسیاری از ما بیت کوین را به عنوان وسیله مبادله خود انتخاب کرده ایم، اما دولت فدرال بیت کوین را به عنوان ارز قانونی به رسمیت نمی شناسد. این امر باعث می‌شود که آمریکایی‌های معمولی از بیت کوین به‌عنوان یک وسیله مبادله روزانه بدون تجربه مالیات بر عایدی سرمایه استفاده کنند.

زمان آن فرا رسیده است که ایالات متحده بیت کوین را به عنوان ارز قانونی در ایالات متحده بپذیرد.

مقدمه ما: ما مردم ایالات متحده برای دفاع از خود در برابر تحقیر، برقراری آزادی، بیمه کردن بهره وری داخلی، تامین دفاع فردی، ارتقای رفاه اجتماعی، و تامین مواهب آزادی برای خود و آیندگان، این کار را انجام می دهیم. حکم و بیت کوین را به عنوان ارز قانونی در ایالات متحده آمریکا تعیین کنید.

بحران می تواند زمان خوبی برای خلاقیت باشد و کالیفرنیا در حال کاهش شدید است، با بالاترین مالیات و مقررات سوسیالیستی بیشتر و بیشتر، ایالت جذابیت خود را از دست داده است. یک جریان مغزی مداوم نه تنها باعث می‌شود استعدادها بیرون بروند، بلکه مهم‌تر از آن باعث می‌شود که پول نیز از بین برود. حتی دلبسته ترین ها هم حرکت می کنند و به مالیبو خوش می گویند و به میامی. در حالی که سوارز، شهردار میام، برنامه های جسورانه ای برای تبدیل میامی به مکا بیت کوین دارد، اریک گارستی، شهردار لس آنجلس، با انبوهی از هوبوها در خیابان ها و غارت قطارهای باری دست و پنجه نرم می کند. آیا تغییر شدید در سیاست ها می تواند راه حل باشد؟

آیا کالیفرنیا می تواند السالوادور را دنبال کند؟

قانونی کردن بیت کوین به عنوان پول قانونی یکی از وحشیانه ترین کارهایی است که یک ایالت می تواند انجام دهد. در حالی که السالوادور معاملات تجاری بین‌المللی، رتبه‌بندی، بانکداری خبرنگاری و موارد دیگر را به خطر می‌اندازد، توجه رسانه‌ها و انبوهی از گردشگران بیت‌کوین را نیز به خود جلب کرده است. رئیس جمهور با وجود انتقادهای بین المللی همچنان از محبوبیت بالایی برخوردار است. ایده‌های جدید او مانند «باندهای آتشفشانی»، «شهر بیت کوین» و استخراج در سطح دولتی چیزی بیش از یک شیرین کاری بازاریابی است. آنها می توانند به خروج کشور از بحران کمک کنند.

کالیفرنیا قابل مقایسه با السالوادور نیست. با وجود داشتن ساحل یکسان برای موج سواری، اقتصاد تقریباً 12 برابر بزرگتر از اقتصاد کشور در حال توسعه السالوادور است. این کشور در واقع بزرگترین در ایالات متحده است، با تولید ناخالص دولتی 3.0 تریلیون دلار. به یاد داشته باشید، آلمان چهارمین تولید ناخالص داخلی بزرگ در جهان است که انتظار می رود در سال 2022 به تولید ناخالص داخلی 4.22 تریلیون دلار تبدیل شود.

اگر کالیفرنیا مناقصه قانونی انجام دهد، احتمالاً شروع رسمی برای دولت جهانی FOMO خواهد بود. علیرغم سیاست‌های سوسیالیستی، کالیفرنیا همچنان یک نیروگاه فناوری، یک اقتصاد شلوغ، یک مرکز نوآوری و آموزش و یک برند جهانی است که رهبران و ملت‌ها در سراسر جهان به عنوان اوج کیفیت زندگی و رفاه در نظر می‌گیرند.

بازی تمام می شود زیرا چیزی برای بالا بردن آن وجود ندارد. همچنین بسیار جالب خواهد بود که کالیفرنیا در مسابقات مناقصه قانونی دومین سکو را کسب کند. از کشور کوچک فقیر السالوادور تا قله های جهان. تاریخچه ای که فقط بیت کوین می توانست بنویسد.

نظر شما چیست، آیا پورتر فقط هوای گرم تولید می کند یا این لایحه می تواند مسیر تاریخ را تغییر دهد؟ نظر خود را بنویسید و با اشتراک گذاری این داستان به ما کمک کنید.