قیمت لایت کوین (LTC) در حال اصلاح نزولی است اما بالاتر از خط میانگین متحرک 21 روزه و زیر خط میانگین متحرک 50 روزه معامله می شود. آلت کوین بین میانگین های متحرک در نوسان است.

اگر قیمت از خط میانگین متحرک 50 روزه عبور کند، ارز دیجیتال می تواند روند صعودی خود را از سر بگیرد. به همین ترتیب، اگر قیمت به زیر خط میانگین متحرک 21 روزه برسد، روند نزولی از سر گرفته خواهد شد. دیروز، قیمت LTC به سمت بالا اصلاح شد، اما در بالای 152 دلار قرار گرفت.

اگر گاوها بر اوج اخیر غلبه کرده بودند، قیمت LTC از میانگین متحرک بالاتر می رفت. علاوه بر این، اصلاح نزولی در آن زمان به پایان می رسید. در همین حال، لایت کوین امروز در حال سقوط است و پشتیبان خود را بالای 140 دلار یا خط میانگین متحرک 21 روزه پیدا کرده است. اگر حمایت فعلی حفظ شود، روند صعودی ادامه خواهد داشت. اگر پشتیبانی فعلی شکسته شود، لایت کوین به پایین ترین سطح 126 دلار سقوط می کند.

 

تجزیه و تحلیل شاخص لایت کوین

لایت کوین در سطح 47 شاخص قدرت نسبی دوره 14 قرار دارد. ارز دیجیتال در منطقه روند نزولی و زیر خط وسط 50 قرار دارد. نوار قیمت LTC بین میانگین های متحرک است که نشان دهنده حرکت احتمالی در محدوده خاصی است. میانگین متحرک خط 21 روزه و خط 50 روزه به سمت جنوب شیب دارد که نشان دهنده روند نزولی است. آلت کوین کمتر از 50 درصد منطقه تصادفی روزانه است. این نشان می دهد که بازار در یک حرکت نزولی قرار دارد.

شاخص های فنی سطوح مقاومت: 240 دلار، 280 دلار، 320 دلار سطوح پشتیبانی: 200 دلار، 160 دلار، 120 دلار

حرکت بعدی لایت کوین چیست؟

در نمودار 4 ساعته، لایت کوین در یک روند صعودی قرار دارد. روند صعودی تا سقف 152 دلار شکسته شده است. نشانگر قیمت نیز حاکی از حرکت صعودی احتمالی آلتکوین است. در 13 ژانویه، یک کندل اصلاحی سطح اصلاحی فیبوناچی 61.8% را آزمایش کرد. اصلاحی نشان می دهد که لایت کوین به سطح پسوند فیبوناچی 1.618 یا 154.70 دلار خواهد رسید. عملکرد قیمت نشان می دهد که قیمت LTC به بالاترین سطح 152 دلار رسیده و سپس معکوس شده است.