پس از سقوط اخیر قیمت ارزهای دیجیتال، هفته اول دسامبر برای سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال خوب نبود. پس از ثبت سقوط 20 درصدی سکه، سرمایه گذاران بیت کوین بیشترین ضربه را متحمل شدند. اثر این سقوط کل بازار کریپتو را بی‌ثبات کرد و کاردانو و سولانا برخی از سکه‌های آسیب‌دیده بودند.

خبر خوب این است که ارزهای دیجیتالی وجود دارند که خود را از این شوک قیمتی در امان نگه داشته اند و یکی از آنها سکه Bitrise است. این سکه ای است که هنوز در حال رشد است و زمانی که قیمت ارزهای رمزپایه بزرگی مانند کاردانو و سولانا در حال کاهش بود، توانسته است به طور تصاعدی رشد کند. Bitrise حرکت های بزرگی در بازار کریپتو انجام داده است که حتی به رشد در برابر موج کمک کرده است.

برخلاف Cardano و Solana، تقاضای سکه Bitrise در طول دوره سقوط همچنان در حال رشد بود. این چیزی است که باعث شد این سکه به طور تصاعدی و در برابر نیروهای بازار رشد کند.

اول، Bitrise یک پلتفرم مالی غیرمتمرکز (DeFi) است که به کاربران امکان می دهد در یک پلت فرم همتا به همتا (P2P) کسب درآمد کنند، خرج کنند و وام دهند. یکی از کارهایی که تیم انجام داده است این است که این پلتفرم را سریعتر از هر پروژه DeFi دیگری توسعه داده است. این تیم قبلاً Bitrise Audits، Techrate Audit و کیف پول dApp را در سه ماه اول توسعه داده بود.

موفقیت سریع در توسعه پلتفرم، هزاران سرمایه گذار از جمله اعضای جامعه کاردانو و سولانا را به خود جذب کرده است. این یکی از دلایلی است که وقتی قیمت کاردانو و سولانا در حال سقوط بود، Bitrisegreg تصاعدی کرد.

اقتصاد توکن Bitrise نوآورانه نیز نقش مهمی در تثبیت و رشد ارزش توکن ایفا کرده است. این تیم توکنومیکس هایی را توسعه داده است که به سرمایه گذاران به میزان زیادی پاداش می دهد، و اکنون تعداد سرمایه گذاران کریپتو که برای این پاداش ها به آن ملحق شده اند، حتی در دوره شوک قیمت به هزاران نفر رسیده است.

Bitirise یک توکن بیش از حد کاهش تورم است و از قراردادی برای بازخرید توکن‌ها از استخر نقدینگی استفاده می‌کند. هر 5 درصد از مالیات 12 درصدی روی همه تراکنش‌ها به قرارداد بازخرید تعلق می‌گیرد که بلافاصله پس از خرید توکن‌های خریداری‌شده را می‌سوزاند تا ارزش توکن افزایش یابد. قیمت کف را سالم نگه دارید

Bitrisetokenomics همچنین به دارندگان توکنی که 4٪ از مالیات 12٪ را به عنوان پاداش فقط برای نگه داشتن توکن $BRISE دریافت می کنند، پاداش می دهد. پاداش نگهداری در BNB است و هر 60 دقیقه به طور خودکار به کیف پول دارندگان ارسال می شود. هنگامی که سکه های کاردانو و سولانا در حال سقوط بودند، چنین توکنومیکی تقاضا برای سکه را بالا نگه داشت.

استیک توکن Bitrise که به طور گسترده پیش بینی می شود نیز نقش مهمی در رشد نمایی فعلی سکه ایفا می کند. 80٪ درآمد سهام APY در جذب هزاران سرمایه گذار، از جمله جامعه کاردانو و سولانا، به توکن های سهام تقسیم می شود. استیکینگ خیلی زود راه اندازی می شود، و Bitriseteam قبلاً برنامه های سهام را توسعه داده است.

بر خلاف کاردانو و سولانا، انتظار می‌رود که رشد تصاعدی Bitrise حتی در زمان شوک‌های قیمتی به دلیل عوامل ذکر شده ادامه یابد.