اصلاح بازار کریپتو با تصحیح 7 درصدی بیت کوین (BTC) و سقوط به زیر سطح 56000 دلار عمیق تر می شود. در نمودار ماهانه، بیت کوین با ادامه شکستن سطوح حمایتی حیاتی، به پایین ترین سطح خود رسیده است

اگرچه این سناریو در حال حاضر کاملاً تیره و تار به نظر می رسد، می توان به خرید نزول در این نمودارها فکر کرد. بیایید به برخی از نمودارهای اساسی که این را نشان می دهند نگاهی بیندازیم.

یکی دیگر از تحلیلگران زنجیره ای دیگر از Glassnode با نام Checkmate.btc به اندیکاتور SOPR دارنده کوتاه مدت اشاره کرد در حالی که انتظار بازگشت داشت. این تحلیلگر می نویسد:

حداقل باید منتظر جهش #بیت کوین همین الان بود. STH-SOPR به زیر 1 رسیده است، به این معنی که خریداران برتر دلار بیت کوین خود را با ضرر واقعی خرج می کنند. وقتی خریداران برتر تسلیم می‌شوند، از نظر تاریخی یک پایین محلی است.

یکی دیگر از تحلیلگران ویل کلمنته توضیح می دهد: «قیمت واقعی کوتاه مدت دارندگان (مبنای هزینه) سطح بسیار جالبی بوده است که قیمت بیت کوین از لحاظ تاریخی با آن تعامل داشته است. این به عنوان یک طبقه در طول بازارهای گاوی عمل کرده است. در حال حاضر 53 هزار دلار است.

بنابراین، هر احتمالی وجود دارد که بیت کوین بتواند 5 درصد یا بیشتر از فعلی اصلاح شود. با این حال، برای کسانی که برای یک بازی طولانی مدت در آن هستند، کاهش های فعلی فرصت خرید سالمی را فراهم می کند.