قیمت بیت کوین در چند روز گذشته اندکی تثبیت شده است و اگر به بالای 38000 دلار برسد، می تواند با شدت بیشتری افزایش یابد. اما اگر بیت کوین نتواند از مقاومت عبور کند، خطر سقوط شدید دیگر وجود دارد. آینده نزدیک قیمت بیت کوین چگونه است؟ بیایید جدیدترین تحولات قیمت بیت کوین را در این پیش بینی قیمت بیت کوین ارزیابی کنیم.

قیمت بیت کوین در مقاومت درست زیر 38000 دلار

در چند روز اخیر شاهد کاهش شدید دیگری در قیمت بیت کوین بودیم. در عرض 2 روز از 43000 دلار به 35000 دلار رسید. بنابراین قیمت بیت کوین برای اولین بار در چند ماه گذشته به زیر مرز 40000 دلار سقوط کرد.

در 2 روز گذشته شاهد تثبیت جزئی قیمت بیت کوین بوده ایم. اکنون بالای 36000 دلار باقی مانده است و تلاش می کند بارها و بارها از 38000 دلار فراتر رود. یک مقاومت در اینجا شکل گرفته است که باید شکسته شود. با نگاهی به شکل 1، به وضوح می توانیم تشکیل آن مقاومت 38000 دلاری را مشاهده کنیم. ابتدا یک سطح حمایتی بود که شکسته شد، سپس به مقاومت تبدیل شد. در واقع، در آگوست 2021، همان منطقه همچنین یک منطقه مهم برای معامله گران بود.

آیا می توانیم به زودی به قیمت 40 هزار بیت کوین برسیم؟

اگر قیمت بیت کوین مقاومت را در 38000 دلار بشکند، می توانیم شاهد افزایش بیش از 40000 دلار باشیم که شاهد بهبود قیمت از آخرین افت شدید خواهیم بود. منطقه 38000 تا 42000 دلاری قبلاً به عنوان منطقه حمایتی کلیدی ذکر شده بود  که بیت کوین می تواند از آن به 50000 دلار برسد.

اکنون زمان ایده آلی برای ورود به بیت کوین ارزان است. بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال را در صرافی های رمزنگاری Binance، Coinbase، Kraken و Bitfinex بخرید!

با آخرین سقوط بیت کوین، می توان به پایین ترین حد اصلاح قیمت فعلی رسید. در 3 ماه گذشته شاهد چندین تصادف قوی بودیم که امیدوار بودیم هر کدام انتهای اصلاح باشد. اکنون که به منطقه خرید قوی 30 هزار رسیدیم، به لطف حجم خرید، قیمت ها باید به 40 هزار برسد.

بیت کوین به شدت بیش از حد فروش است

اگر به داده های تحلیل قیمت بیت کوین در شکل 2 نگاه کنیم، می بینیم که به اصطلاح “شاخص قدرت نسبی” (RSI) به همان اندازه پایین است که از مارس 2020 تاکنون بوده است.  این مقدار نشان می دهد که بیت کوین به شدت بالا است. در حال حاضر “زیاد فروش” است.

این ارزش و پایه های قوی در شبکه بیت کوین، مانند افزایش بیشتر نرخ هش، نشان می دهد که ما فقط شاهد یک اصلاح قوی بودیم، اما همچنان می تواند در دراز مدت صعودی باشد. علاوه بر این، فیبوناچی اصلاحی نشان می دهد که قیمت ها می توانند تا 46000 دلار نیز بالا بروند که اتفاقاً پشتیبانی دیگری برای BTC است.

بازار کریپتو در یک نگاه

در 24 ساعت گذشته، بازار ارزهای دیجیتال به طور متوسط ​​+3.8٪ افزایش یافت. تسلط بیت کوین به 41.7% افزایش یافت و قیمت بیت کوین نیز 3.2% افزایش یافت. علیرغم سبز بودن بازار کریپتو، همیشه باید با احتیاط پیش رفت، زیرا ما هنوز در بازار نزولی در نظر گرفته می‌شویم.

1- بیت کوین (BTC): + 3.2٪

2- اتر (ETH): + 6.7٪

3- تتر (USDT): 0 %

4- سکه بایننس (BNB): + 1.5%

5- سکه USD (USDC): + 0٪ 

6- کاردانو (ADA): + 4.5 %

7- محو شدن (سمت چپ): + 9.1 % 

8- ریپل (XRP): + 3.2٪

9- زمین (ماه): + 1.2%

10- نقطه پولکا (DOT): + 5.3%

اگر احساس می‌کنید در هنگام رسیدگی به بازار ارزهای دیجیتال به راهنمایی نیاز دارید، باید منطقه پریمیوم ما را بررسی کنید. شما همیشه از همه چیزهایی که در بازار کریپتو اتفاق می افتد به روز خواهید بود. علاوه بر این، ایده های معاملاتی و پشتیبانی حرفه ای تجارت را دریافت خواهید کرد. همچنین در مراحل اولیه اطلاعاتی در مورد آخرین روندهای کریپتو دریافت خواهید کرد! اگر می‌خواهید درباره منطقه پرمیوم ما بیشتر بخوانید، اینجا را کلیک کنید.