قانون گذار نیویورک امیدوار است که با نداشتن ارزهای رمزنگاری شده بی طرف بماند

الکساندریا اوکاسیو-کورتز (AOC) در حالی که روز دوشنبه در استوری اینستاگرام خود صحبت می کرد، توضیح داد که چرا تصمیم گرفته است سهام یا ارزهای دیجیتالی نداشته باشد. او اشاره می‌کند که دلایل او حول این باور است که اعضای کنگره که می‌خواهند در قانون‌گذاری حرفه‌ای و بی‌طرف باقی بمانند، هیچ کسب‌وکاری با مالکیت یا داشتن BTC و موارد مشابه ندارند.

او در استوری اینستاگرام خود اضافه کرد که شغل آنها به عنوان قانون گذار باعث می شود آنها – خود و همکارانشان از اطلاعات بسیار حساس و سیاست های آینده آگاه باشند. او همچنین می‌گوید که چون عضوی از کمیته خدمات مالی FSC است، اگر بخواهد تا حد ممکن در شغلش اخلاقی باقی بماند، دارایی‌های دیجیتال نیز برای او ممنوع است.

AOC هنوز نسبت به Crypto محتاط است

AOC همیشه تقریباً در مورد هر چیزی صریح بوده است. او و همکارانش “راشیدا طلیب” و “آیانا پرسلی” تلاش کردند تا توجه جو بایدن، رئیس‌جمهور آمریکا را در تلاش‌شان جلب کنند تا رئیس‌جمهور فردی غیر از جروم پاول را برای ریاست فدرال رزرو انتخاب کند. همانطور که مشخص شد، بایدن در نهایت پاول را بر خلاف میل AOC انتخاب کرد که رئیس جمهور ایالات متحده شخصی را انتخاب کند که واقعاً با تغییرات اجتماعی مقابله کند و به اصطلاح بحران آب و هوایی را در اولویت قرار دهد.