در 18 فوریه، سیدنی کاملاگر، سناتور کالیفرنیا، لایحه‌ای را ارائه کرد که به آژانس‌های ایالتی اجازه می‌دهد پرداخت‌های ارز دیجیتال را برای خدمات بپذیرند.

این لایحه به یک آژانس دولتی اجازه می دهد تا ارز دیجیتال را به عنوان روشی برای پرداخت برای ارائه خدمات دولتی بپذیرد.

این لایحه هنوز به قانون تبدیل نشده است.

لایحه پیشنهادی بخشی از یک تلاش سراسری برای پذیرش دارایی های رمزنگاری شده در سطح ایالت و شهر است. در خود کالیفرنیا، یک سناتور ایالتی دموکراتیک در کنار یک متخصص بیت‌کوین (BTC) کار می‌کند تا لایحه‌ای را برای تبدیل بیت‌کوین به مناقصه قانونی انجام دهد.

در خارج از کالیفرنیا، فشار به سمت پرداخت های رمزنگاری تحریم شده توسط دولت حتی قوی تر است. میامی و نیویورک سیتی در شش ماه گذشته CityCoins منحصر به فردی ایجاد کرده اند در حالی که کلرادو اولین ایالتی بود که هفته گذشته دارایی های دیجیتال را برای پرداخت مالیات پذیرفت.

فرماندار جارد پولیس از برنامه های کلرادو می گوید،

ما انتظار داریم تا تابستان امسال، به زودی، رمزارز را برای تمام اهداف مربوط به مالیات ایالتی خود بپذیریم، و سپس قصد داریم آن را در سراسر دولت ایالتی برای چیزهایی [که] می تواند به سادگی گواهینامه رانندگی یا گواهینامه رانندگی باشد، اجرا کنیم. پروانه شکار.»

کلرادو همچنین در حال بررسی ایده معرفی CityCoin است.

بیت کوین در زمان نگارش این مقاله با قیمت 37518 دلار در حال مبادله است که 3.5 درصد نسبت به اوج 24 ساعته خود یعنی 38682 دلار کاهش داشته است.