Savage، یک بازار NFT عکس و ویدیو، سفیر جدیدی برای خود پیدا کرده است: عکاس و فیلمبردار افسانه ای پل نیکلن، که به عنوان مشارکت کننده و مشاور پروژه عمل خواهد کرد.

نیکلن یک عکاس، زیست شناس دریایی و فیلمساز کانادایی است که بیش از 20 سال است که زیبایی های سیاره ما را با مستند کردن تقریباً همه چیزهایی که طبیعت ارائه می دهد دنبال می کند.

او به عنوان یک عکاس اختصاصی برای مجله نشنال جئوگرافیک و سونی Artisan of Imagery خدمت کرده است. نیکلن با کارهای خلاقانه و برجسته خود به عنوان شناخته شده ترین متخصص قطبی و حافظ محیط زیست در جهان شهرت پیدا کرده است

اما در حالی که نیکلن یکی از مشهورترین عکاسان جهان است و دارای پتابایت فیلم ویدئویی است، تا کنون نگاهی به صنعت NFT نکرده است. او نگرش منفی نسبت به NFTها به دلیل تأثیر منفی محیطی آنها داشت.

از آنجایی که NFT ها می توانند هنر دیجیتال، توییت، موسیقی، گیف باشند یا حتی کالاهای دنیای واقعی را به شکل توکن شده در بلاک چین نشان دهند، رشد بالقوه این فضا بی حد و حصر است.

بر اساس مطالعات مختلف زیست محیطی، ردپای کربن یک قطعه NFT تک نسخه ای متوسط ​​برابر با 1000 کیلومتر رانندگی در یک خودروی بنزینی است. علاوه بر این، یک هنرمند ردپای کربن یک مجموعه NFT را در طول شش ماه ردیابی کرده بود و به این نتیجه رسید که برابر با 260 مگاوات ساعت است. همین مقدار نیرو را می توان برای تامین برق یک خانه متوسط ​​در اروپا به مدت 77 سال استفاده کرد.

برای خنثی کردن ردپای کربن خود، پلتفرم عکس و فیلم NFT Savage با مشارکت استودیو Polygon، Crypto Climate Accord و EnergyWeb با هدف ایجاد یک برنامه غیرمتمرکز واقعاً بدون کربن وارد فضا شده است.

با کمک الگوریتم اجماع اثبات سهام (PoS) شبکه Polygon و مشاوره Crypto Climate Accord و EnergyWeb، بازار قادر خواهد بود تا به طور موثر جبران کربن را مدیریت کند.

اقدامات طرفدار محیط زیست به Savage اجازه داد تا به اولین بازار NFT بدون کربن در جهان برای فیلمبرداری 8K و عکاسی با وضوح بالا تبدیل شود

Savage با کمک فناوری‌های بلاک چین که فرآیند کسب درآمد از محتوای دیجیتال را برای میلیاردها سازنده بالقوه در سراسر جهان، از جمله متخصصان حرفه‌ای مانند Paul Nicklen، بسیار آسان‌تر می‌کند، صنعت فیلم‌برداری استوک را متحول می‌کند.

بازار NFT Savage مشتاقانه منتظر است تا با پیاده‌سازی فناوری بلاک چین، صنعت فیلم‌برداری سهام را متحول کند که تأثیر مخربی برای بیش از هفت میلیارد خالق بالقوه ایجاد می‌کند که می‌توانند به راحتی از محتوای دیجیتال خود کسب درآمد کنند