طراح مد مکزیکی Encinas در حال گسترش محبوبیت خود در تجارت NFT است.

Gerardo Encinas ، طراح مد مشهور مکزیکی ساکن کلمبوس – اوهایو، به تازگی اولین طراح در این شهر است که طرح های NFT خود را راه اندازی کرده است. انسیناس به خاطر خلق بزرگترین مجموعه لباس های عروس و فرش قرمز مشهور است، به علاوه او صاحب یک بوتیک در کلمبوس است.

این طراح 38 ساله تلاش می کند در همه زمینه ها برتری یابد و اکنون به سمت بازار NFT می رود. Encinas معتقد است که فناوری NFT این امکان را فراهم می‌کند که قطعات طراح او در معرض دید مخاطبان بیشتری قرار بگیرند.

بازار NFT در حال افزایش است و جای تعجب نیست که طراحان بزرگی مانند Gerardo Encinas سعی در استفاده از آن دارند. Encinas  معتقد است که معاملات NFT می تواند بهترین گزینه برای گسترش کار او به بازاری جدید باشد.

این طراح با مدیر عامل شرکت شورای مد کلمبوس، توماس McClure  تماس گرفت تا پیشنهاد کارآفرینی خود را توضیح دهد. McClure ماه‌هاست که بازار NFT را بررسی می‌کند و مشتاق است از پروژه طراحی خود به نام «Encinas Designs» حمایت کند. به گفته مک کلور، این طراح از طریق لباس عروس خود چیزهای زیادی برای اثبات در فضای مجازی دارد.

Encinas اولین مجموعه NFT خود را تحت عنوان “اما آن را مد کن” راه اندازی کرد. دارنده هر قطعه ارزش آن و قرارداد هوشمند NFT را کنترل می کند. بر اساس گزارش ها، قطعات NFT با قیمت اولیه 100 دلار معامله می شوند.

Encinas از حمایت McClure برخوردار خواهد بود که یک چهره تأثیرگذار در دنیای مد است. McClure  تصریح می کند که حراج NFT صادقانه خواهد بود و شفافیت و اصالت خود را حفظ می کند، بنابراین همه تشویق می شوند که شرکت کنند. رئیس سازمان غیردولتی مد به دنبال حمایت از Encinas در همه جنبه‌ها است تا آثارش بتواند به کشورهای دیگر برسد.