در یادداشتی که توسط CoinDesk برای مشتریان ارسال شد، این تحلیلگر تحقیقاتی تخمین زد که سبد سرمایه گذاری Coinbase ممکن است تا 6.6 میلیارد دلار ارزش داشته باشد و خاطرنشان کرد که در حالی که آنها هنوز از نظر مالی در صرافی مشارکت نمی کنند، “از نظر استراتژیک برای شرکت مهم هستند.”

یادداشت‌ها می‌افزایند که اهمیت آنها به این دلیل است که این سرمایه‌گذاری‌ها از اکوسیستم گسترده‌تر ارزهای دیجیتال پشتیبانی می‌کنند و به فناوری‌های نوظهور بینشی می‌افزایند. بورس اوراق بهادار نزدک به طور قابل توجهی در سه ماهه چهارم سال گذشته در بیش از 250 شرکت سرمایه گذاری کرده است که بر اساس گزارش اوپنهایمر، ارزش دفتری آن 352 میلیون دلار است.

طبق وب‌سایت Coinbase Ventures، این صرافی در پروتکل بازار پول DeFi Compound، وام‌دهنده رمزنگاری BlockFi، Etherscan کاوشگر بلاک چین اتریوم، بازار پیشرو توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) OpenSea و تعدادی دیگر از شرکت‌های پیشرو در این فضا سرمایه‌گذاری کرده است.

لاو نوشت:

تجزیه و تحلیل حساسیت ما نشان می دهد که ارزش بازار می تواند تا 17.0 میلیارد دلار افزایش یابد، با فرض 13 درصد از سهام مالکیت. با توجه به هجوم مستمر سرمایه به دارایی های بلاک چین/دیجیتال، برآورد ما بالقوه مثبت است

این تحلیلگر عملکرد بهتری برای سهام COIN با هدف قیمت 377 دلار دارد. او افزود که در کوتاه مدت قیمت سهام کوین بیس ممکن است تحت تاثیر قیمت بیت کوین و فشارهای کلان اقتصادی قرار گیرد. در زمان نگارش این مقاله، سهام COIN با قیمت 152 دلار معامله می شود.

Coinbase یکی از بزرگترین صرافی‌های ارزهای دیجیتال در جهان است و اغلب برای سنجش علاقه سازمانی به فضای ارزهای دیجیتال استفاده می‌شود. در اوایل این ماه، بیش از سه تراکنش، نهنگ‌های BTC بیش از 1.1 میلیارد دلار ارز رمزنگاری شده را از صرافی خارج کردند، که نشان می‌دهد انباشت آن در بلندمدت نگهداری می‌شود.

در اوایل این ماه، کوین‌بیس 25000 آدرس کیف پول مربوط به افراد یا نهادهای روسی را مسدود کرد که معتقد است در فعالیت‌های غیرقانونی شرکت کرده‌اند. این آدرس‌ها به دلیل ترس از استفاده از آنها برای دور زدن تحریم‌های اعمال شده علیه روسیه به دلیل تهاجم روسیه به اوکراین مسدود شد.