Omniex که در سال 2017 توسط مدیران سابق State Street تأسیس شد، راه‌حل‌های سیستم سفارش، اجرا و مدیریت پورتفولیو را برای معاملات ارزی سازمانی ارائه می‌کند.

دیو آبنر، رئیس توسعه تجارت جهانی جمینی، گفت: خرید و ادغام Omniex در راه‌حل‌های نگهداری نهادی، تسویه و تجارت Gemini، تجربه را برای سرمایه‌گذاران نهادی که به دنبال عمیق‌تر شدن در حوزه ارزهای دیجیتال هستند، ساده می‌کند.

به طور خاص، بر اساس اطلاعیه روز چهارشنبه Gemini، این ادغام یک نقطه دسترسی واحد به صرافی‌ها و منابع نقدینگی OTC، ابزارها و الگوریتم‌ها برای اطمینان از شفافیت تجارت و تجربه معاملاتی با اتصال رابط برنامه‌نویسی کاربردی (API) را فراهم می‌کند.

این خرید به جمینی اجازه می‌دهد تا به صورت عمومی یک پیشنهاد کارگزاری ارز دیجیتال به نام Gemini Prime را راه‌اندازی کند، که مشتریان منتخبی در طول سال گذشته از آن استفاده کرده‌اند. عرضه کامل این محصول برای سه ماهه دوم برنامه ریزی شده است.

تیم Omniex به جمینی می‌پیوندد تا قابلیت‌های پلتفرم را برای بخش خدمات اصلی گسترش دهد و هدایت کند.

آبنر به Blockworks گفت: جمینی به دنبال ایجاد تجارت نهادی خود با راه‌حل‌های رمزنگاری است که شبیه به پیشنهادات مالی سنتی است.

این شرکت هفته گذشته خرید BITRIA را اعلام کرد. آبنر قبلاً خاطرنشان کرد، این خرید به مشاوران مالی اجازه می‌دهد تا فراتر از صندوق‌های سرمایه‌گذاری بسته و ETF‌های متمرکز بر بزرگترین توکن‌ها را شناسایی کنند.