بایننس دیگر تلاش‌های بیشتری را برای راه‌اندازی یک صرافی کنترل‌شده رمزنگاری تحت نظارت مرجع پولی سنگاپور (MAS) دنبال نخواهد کرد. این صرافی به بلومبرگ گفت: Binance.sg، پلتفرم معاملاتی فیات به کریپتو تا فوریه سال 2022 به پایان خواهد رسید.

خب، این تصمیم همچنین به گمانه زنی های طولانی در مورد ظهور سنگاپور به عنوان مقر جهانی بایننس پایان می دهد. این شرکت همچنین خاطرنشان کرد که این تصمیم با در نظر گرفتن “ملاحظات استراتژیک، تجاری و توسعه در سطح جهانی” اتخاذ شده است. ریچارد تنگ، مدیر اجرایی نهاد سنگاپور گفت:

ما همیشه کاربران خود را در اولویت قرار می دهیم، بنابراین تصمیم ما برای بستن Binance.sg ساده گرفته نشد. من از مقامات پولی سنگاپور برای کمک های مداومش به خدمات Binance Asia سپاسگزارم و ما مشتاقانه منتظر فرصت های آینده برای همکاری هستیم.

در عوض، بایننس آسیا خاطرنشان کرد که فعالیت‌های خود را دوباره به سمت فناوری بلاک چین متمرکز خواهد کرد. جالب اینجاست که تصمیم خروج سنگاپور درست در زمانی است که بایننس 18 درصد از سهام صرافی Hg را در سنگاپور به دست آورد.

برنامه های جهانی بایننس:

به نظر می رسد بایننس با دریافت مجوزهای نظارتی زیادی در سال جاری، عملیات جهانی خود را ساده می کند. این واقعیت که صرافی رمزارز ، دفتر مرکزی جهانی ندارد، سرمایه‌گذاران در سراسر جهان را عصبانی کرده است.

در آخرین مصاحبه خود، Changepeng Zhao، مدیرعامل بایننس اظهار داشت که آنها در حال کار برای بازسازی تجارت خود در بریتانیا هستند. «ما در آنجا کاملاً دوباره درگیر هستیم. ما در حال ایجاد تعدادی تغییرات بسیار اساسی در ساختارهای سازمانی، پیشنهادات محصول، فرآیندهای داخلی و روش کار با تنظیم‌کننده‌ها هستیم. ما می‌خواهیم به حضور خود در بریتانیا ادامه دهیم و به کاربران بریتانیایی به شیوه‌ای کاملاً دارای مجوز و کاملاً سازگار خدمت کنیم.»

ژائو، که در دو سال گذشته در سنگاپور مستقر بوده، در حال ارسال سیگنال های متفاوتی است که بایننس قصد دارد در نهایت به کجا حرکت کند ، اروپا یا خاورمیانه.؟!