Shiba Inu اخیراً از Shiba Inu Games رونمایی کرد،آخرین بازوی این پروژه که قرار است در صنعت بازی سازی به کار گرفته شود. Shiba Inu ردپای خود را در صنایع مختلف گسترش داده است و بازی آخرین مورد در این لیست است. این شرکت اعلام کرد که قصد دارد یک بازی چند پلتفرمی منتشر کند که دارندگان آن بتوانند با یکدیگر بازی کنند.

برای تحقق این امر، این پروژه به دنبال یک استودیوی بازی سازی AAA بود که به آشکار شدن این چشم انداز کمک می کرد. جستجو سخت و مملو از ناامیدی بوده است، اما میم کوین شریک کامل خود را در PlaySide Studios پیدا کرده است.

Shiba Inu  در حال توسعه اولین بازی

Shiba Inu  قبلا فاش کرده بود که قصد دارد یک بازی 7 رقمی بسازد و Shiba Inu Games به عنوان بازوی حمل پرچم در این ماموریت تاسیس شده است. در اطلاعیه ای که در توییتر منتشر شد، تیم تایید کرد که با استودیوی بازی سازی استرالیایی PlaySide همکاری کرده است. Shiba Inu  بیان می‌کند که برای ساخت بازی خود، قراردادی هشت ماهه مبتنی بر نقطه عطف با سازنده منعقد کرده است.

اعلامیه رسمی: Playside و Shiba Inu Games یک قرارداد استراتژیک کار برای استخدام امضا کردند.

قرارداد استراتژیک با شیبا یک توافقنامه با قیمت ثابت و مبتنی بر نقطه عطف برای توسعه یک بازی کارتی جمع آوری چند نفره است که قرار است بر روی چندین پلتفرم منتشر شود. 

 

استودیوی پلی‌ساید بزرگترین بازی‌ساز استرالیایی است که در فهرست عمومی بازی‌ها ثبت شده است و با برخی از بازیکنان سنگین در فضای سرگرمی از جمله دیزنی، پیکسار، برادران وارنر و نیکلودئون کار کرده است. این همکاری شاهد عرضه اولین بازی Shiba Inu خواهد بود.

هر دو طرف رضایت خود را از این توافق ابراز کرده‌اند، زیرا به هر پروژه اجازه می‌دهد به یک صنعت جدید تبدیل شود. گری ساکاس، مدیر عامل پلی‌ساید، گفت: «پلی ساید به نشان دادن ظرفیت خود برای مشارکت با رهبران در طیف وسیعی از زمینه‌های سرگرمی تعاملی، از جمله تأثیرگذاران پیشرو و برندهای بازی جهانی ادامه می‌دهد.» افزودن یک کلاینت بازی جدید که از صنعت محبوب NFT، توکن و ارزهای دیجیتال غیرمتمرکز پدید آمده است، برای ما بسیار هیجان انگیز است.

 

بازی های SHIB در پلتفرم های مختلف

استودیو PlaySide بازی‌ها را در چندین پلتفرم راه‌اندازی کرده است و به گسترش بازی در چندین پلتفرم کمک می‌کند. این شامل موبایل، دسکتاپ و حتی متاورس خواهد بود.

Shiba Inu در نوامبر فاش کرد که توسعه دهندگان اصلی قبلاً روی “OshiVerse” کار می کردند و در مورد بهترین راه برای راه اندازی آن در Shibarium صحبت می کردند. با این وجود، پروژه متاورس در دست ساخت و در حال ورود به فاز عمومی است.

هنر NFTهای محبوب «شیبوشی» در بازی گنجانده می‌شود و Shiba Inu مجموعه‌ای از کارت‌های ویژگی، استراتژی و مکانیک‌های نبرد را منتشر خواهد کرد. عرضه بازی برای سه ماهه اول سال 2023 برنامه ریزی شده است.

PlaySide این همکاری با Shiba Inu Games را راهی برای نشان دادن کارهایی می‌داند که می‌توانند انجام دهند.

“فناوری‌های نوظهور به سرعت در حال افزایش هستند و این فرصتی ایده‌آل برای PlaySide است تا در این زمینه همکاری کند، پایگاه مهارت‌های خود را گسترش دهد و توانایی‌های توسعه خود را به نمایش بگذارد. مقیاس توافق با Shiba Inu Games نیز قابل توجه است و عمق توانایی های ما را در ادامه رشد کسب و کار خود برجسته می کند.”