Shiba Inu  صعودهای زیادی داشته است، و گاهی هم نزول‌، اما روز سه‌شنبه، پس از اینکه کراکن آن را فهرست کرد ، این توکن بیش از 25 درصد افزایش یافت . توکن الهام‌گرفته از Dogecoin اکنون در Kraken در برابر دلار و یورو قابل معامله است و در حالی که گاوها برای رونق آماده می‌شوند، خبرساز شده است. داده‌های مختلف جمع‌آوری‌شده نشان می‌دهد که یک نهنگ 24.8 میلیارد توکن SHIB به قیمت حدود 1 میلیون دلار خریداری کرده است. آیا این می تواند محرک در ظهور اخیر شیبا باشد؟

رسیدن به 30 درصد

بر اساس گزارش Trading View، این میم کوین که در طول این سال به آن فشار زیادی وارد کرد، اکنون طی 24 ساعت 28.2 درصد افزایش یافت. در آگوست 2020 به‌عنوان یک سکه کپی‌کننده از meme token Dogecoin  شروع به کار کرد. ارزش کریپتوکارنسی میم در سال جاری حدود 80000 برابر شده است. این نقش مهمی در جابجایی سوزن‌های بسیاری از سرمایه‌گذاران داشت و شیبا را در سال 2021 تبدیل به یک سکه مهم کرد.

کراکن به اضافه کردن بیت کوین به پلتفرم خود اشاره می‌کرد و در ابتدا شبیه یک شوخی به نظر می‌رسید تا اینکه «ارتش شیبا» آمد و حمله کرد. حدود 60000 نفر واکنش نشان دادند و نامی مشابه با نام Coinbase که بیش از 400 هزار امضا را به همراه داشت شروع کردند. کراکن توییت کرد اگر توییت 2000 لایک بگیرد، شیبا اینو را روی پلتفرم خود قرار می‌دهند.

این سکه اکنون در برابر دلار آمریکا و یورو قابل معامله است.

نهنگ ها اینجا هستند؟!

در میان تمام اخبار شگفت‌انگیز، نهنگی نیز کشف شد که تقریباً 1 میلیون دلار در این توکن سرمایه‌گذاری کرده است. این حرکت پس از آن صورت می گیرد که اخیراً سکه یک پنجم ارزش خود را در یک روز از دست داد، پس از اینکه دومین نهنگ بزرگ شیبا اینو در اوایل نوامبر حدود 2.3 میلیارد دلار توکن را از کیف پول خود خارج کرد. این نگرانی ها را در مورد غلظت بالای سکه ها در دستان بسیار کمی ایجاد کرد. این کشمکش با کسانی که می‌خواهند آن را برای مدت طولانی شیبا حفظ کنند، در مقابل معامله‌گرانی که احساس می‌کنند می‌دانند چه زمانی باید خارج شوند، همچنان یک نبرد با حجم عمده در بازی است، زیرا Shiba همچنان با 10 توکن برتر پیشی می‌گیرد. در ارزش بازار در هر صورت، شیبا اینو از طریق آزمایش ها و مصیبت ها، چیزهای خوبی را به رزومه خود اضافه کرده است.

اخیراً رالی Shiba Inu اکنون آن را به دوازدهمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش گذاری بازار تبدیل کرده است که تنها در سال گذشته ایجاد شد. تقریباً 54 میلیون درصد از سال گذشته تا به امروز در مقایسه با افزایش 100 درصدی بیت کوین، بزرگترین ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار، افزایش یافته است.

آیا این به این ربط دارد که چگونه Dogecoin از جوک به جوک تبدیل شد و Shiba Inu را به بعدی تبدیل کرد؟ یا آیا این بدان معناست که Shiba اکنون خط خود را ساخته است و سکه های دیگر را الهام می بخشد تا از رسانه ها به عنوان ابزاری برای رشد استفاده کنند.