مرحله اول DAO به دنبال ارائه قدرت و کنترل بیشتر به جامعه است، که اکنون تصمیم خواهند گرفت که کدام پروژه ها و جفت های رمزنگاری در ShibaSwap WOOF Pools به وبلاگ.shibaswap.com گزارش می دهند.

دارندگان $SHIB در مورد نحوه تخصیص توکن های $BONE حرف آخر را خواهند زد

اعضای انجمن در مورد نحوه صدور توکن های $BONE در میان این پروژه ها در صرافی غیرمتمرکز حرف آخر را خواهند زد. کاربرانی که فرم شرط بندی شده $BONe tokens $tBone را در اختیار دارند، می توانند از طریق یک سیستم رای گیری اجتماعی جدید که در حال راه اندازی است، به پروژه های ترجیحی خود رأی دهند.

آخرین گام‌ها یک گام دیگر به سوی یک فرآیند جامعه کاملاً غیرمتمرکز است، و این رای‌ها همچنین به در دسترس قرار دادن پروژه‌ها در استخرهای ShibaSwap کمک می‌کنند.

این یک ابزار قدرتمند خواهد بود زیرا کاربران به طور کامل در مورد استخرهای نقدینگی پاداش تصمیم خواهند گرفت. توسعه دهندگان دیگر این انتخاب ها را انجام نخواهند داد، و مسئولیت بر دوش جامعه خواهد بود، و آنها در مورد آنچه می خواهند در پلتفرم تجربه کنند، حرف آخر را خواهند زد.

آخرین نسخه توسعه‌دهندگان شیبا از ابزار رأی‌گیری، پروژه‌های خارجی و توسعه‌دهندگان آن‌ها را قادر می‌سازد تا نقدینگی را برای توکن‌ها/جفت‌های خود فراهم کنند و در عین حال به ShibaSwap کمک می‌کند تا به طور مداوم ابزار و حجم آن را افزایش دهد.

هرچه یک پروژه آرای بیشتری کسب کند، پاداش های $BONE بیشتری به ازای تیم شیبا اینو دریافت می کند. بنابراین، پروژه‌ها تلاش خواهند کرد تا حد امکان رای‌های بیشتری را به دست آورند. در نتیجه، آرای کاربران شاهد حضور 30 ​​جفت جدید در استخرهای WOOF در پلتفرم به مدت دو هفته تا شروع دور رأی‌گیری جدید خواهند بود.

نهنگ ها می توانند فاز اول DAO را مختل کنند.

پست وبلاگ اضافه کرد که این اولین مرحله DAO است و طبق این پست، بازخورد جامعه قبل از انتشار نسخه دوم با موارد استفاده بیشتر برای $BONE گرفته خواهد شد. با این حال، توسعه دهندگان خطرات ناشی از نهنگ هایی را که سعی می کنند روند را مختل کنند، اذعان کرده اند. توسعه دهندگان اطمینان داده اند که مکانیزمی برای عادلانه کردن فرآیند و ارائه شفافیت بیشتر در حال توسعه است.

بر اساس گزارش CryptoGlobe، نهنگ‌ها میلیاردها توکن SHIB را پس از افزایش پذیرش ارز دیجیتال الهام‌گرفته از میم به دلیل فهرست شدن در صرافی کریپتوکارنسی کراکن، جمع‌آوری کرده‌اند. محبوبیت آن نیز پس از گزارش‌هایی مبنی بر ورود آن به بخش بازی و افزودن SHIB به عنوان روش پرداخت توسط خرده‌فروشی فهرست Nasdaq، Newegg، افزایش یافته است.