شورایی که توسط مجموعه‌های مالی سنتی American Express، Discover، Visa و Mastercard تشکیل شده است، از یک شرکت بانکداری غیرمتمرکز مالی (DeFi) به سازمان‌های شرکت‌کننده خود استقبال می‌کند که به بهبود امنیت داده‌های پرداخت در سراسر جهان کمک می‌کند.

Scallop، یک برنامه بانکداری تنظیم‌شده DeFi اخیراً ورود خود را به شورای استانداردهای امنیتی PCI (PCI SSC)، یک جامعه جهانی با هدف بهبود امنیت داده‌های پرداخت در سراسر جهان اعلام کرد. به گفته شرکت DeFi، این شرکت با کمک به توسعه مداوم و پذیرش استانداردهای امنیتی PCI با PCI SSC همکاری خواهد کرد.

لنس جانسون، مدیر اجرایی PCI SSC می‌گوید که اسکالوپ نقش خود را در «بهبود امنیت پرداخت در سطح جهانی» انجام می‌دهد، زیرا آنها به ایجاد آگاهی و پذیرش استانداردهای امنیتی PCI، یک استاندارد جهانی برای امنیت پرداخت که توسط PCI SSC مدیریت می‌شود، کمک می‌کنند.

در دوران حملات پیچیده‌تر به سیستم‌ها، استانداردها و منابع امنیتی PCI به سازمان‌ها کمک می‌کنند تا داده‌های پرداخت را ایمن کنند و از حملاتی که می‌توانند منجر به نقض پرهزینه داده‌ها شوند، پیشگیری، شناسایی و کاهش دهند.

به عنوان یک شرکت کننده، پروژه بانکداری DeFi به 800 سازمان دیگر در کمک به ایمن سازی داده های پرداخت در سراسر جهان با مشارکت در بینش صنعت دیفای و پیشنهاد ابتکارات به شورا ملحق خواهد شد. این شرکت همچنین در جلسات شورا شرکت خواهد کرد و تجربیات بین بخشی را به اشتراک خواهد گذاشت.

مطالب مرتبط: کوین بیس فناوری کریپتو را برای ترویج پیروی از تحریم های جهانی پیشنهاد می کند

در یکی دیگر از نمونه‌های متقاطع مالی سنتی و پرداخت‌های مبتنی بر بلاک چین، شرکت تجارت الکترونیک چند ملیتی eBay اخیراً اعلام کرد که این بازار ممکن است به زودی پرداخت‌های رمزنگاری را اضافه کند. جیمی ایانون، مدیر عامل eBay در مصاحبه ای اشاره کرد که این شرکت به دنبال روش های پرداخت جدید است.

در همین حال، به گفته یکی از مدیران بانکداری دارایی دیجیتال، یک محیط نظارتی شفاف‌تر ممکن است باعث پذیرش کریپتو از موسسات بیشتری شود. کریستین بورل، مدیر بانک SEBA در مصاحبه اخیر با کوین تلگراف گفت که سرمایه گذاران نهادی به شرکای تنظیم شده نیاز دارند تا بتوانند ایمن فعالیت کنند. این بدان معناست که با شفاف‌تر شدن قوانین، موسسات ممکن است شروع به سرمایه‌گذاری بیشتر در بخش کریپتو کنند.