شهر لوگانو، پایتخت اقتصادی جنوب سوئیس ایتالیایی زبان، ارزهای رمزنگاری شده را برای پرداخت مالیات به عنوان بخشی از همکاری جدید با ارائه‌دهنده تتر (USDT) استیبل کوین استفاده می‌کند.

بر اساس یک اعلامیه مشترک در روز پنجشنبه، Tether Operations Limited، پلتفرم مبتنی بر بلاک چین که USDT، بزرگترین استیبل کوین جهان را بر اساس ارزش بازار تامین می کند، با مدیریت لوگانو همکاری امضا کرده است.

تتر و مدیریت شهری یک مرکز برتر برای پذیرش بلاک چین با هدف تبدیل شدن به یک مرکز بزرگ بلاک چین در اروپا ایجاد کرده اند.

این همکاری قصد دارد موارد استفاده در دنیای واقعی از بلاک چین را با استفاده عملی از آن در جامعه محلی، از جمله اتخاذ پرداخت‌های رمزنگاری شده و آزمایش راه‌حل‌های بلاک چین در مقیاس شهری، نشان دهد. تتر و شهر به طور خاص قصد دارند شبکه لایتنینگ را پیاده سازی کنند، لایه دومی که به بلاک چین بیت کوین (BTC) اضافه شده است تا بر موانع مقیاس پذیری زیرساخت شهر کریپتو خود غلبه کند.

لوگانو قصد دارد تلاش‌های خود را افزایش دهد تا شهروندان و شرکت‌ها بتوانند مالیات‌های خود را در آینده نزدیک به ارزهای دیجیتال بپردازند و در انتظار چندین مورد تایید رسمی و پروژه‌های زیرساختی هستند. در این اطلاعیه اشاره شده است که هدف نهایی پذیرش رمزارز برای پرداخت تمام کالاها و خدمات، معادل سازی آن با ارز فیات است.

به عنوان بخشی از این مشارکت، تتر همچنین یک صندوق چند میلیون دلاری برای کمک به تامین مالی استارت آپ های مبتنی بر بلاک چین و خدمات بلاک چین در منطقه ایجاد خواهد کرد. علاوه بر این، تتر تخصص و پشتیبانی خود را برای ارائه آموزش صنعتی از طریق همکاری با دانشگاه ها و موسسات تحقیقاتی محلی به شهر لوگانو ارائه خواهد کرد.

به گفته میشل فولتی، شهردار لوگانو، آخرین همکاری با تتر به شهر کمک می‌کند تا تلاش‌ها و توسعه فین‌تک خود را بیشتر کند. وی با اشاره به اینکه شهر لوگانو در سال‌های اخیر به طور فعال در حوزه فناوری رمزنگاری و بلاک چین از جمله فعالیت‌های خود در زمینه توکن‌های پرداخت شهروندان LVGA Points، توکن‌های غیرقابل تعویض و دیگر پیشرفت‌های بلاک چین درگیر بوده است، اظهار داشت:

لوگانو در حال سرمایه گذاری در آینده خود است. در سال‌های اخیر، ما قبلاً راه‌حل‌های مبتنی بر بلاک چین از جمله برنامه MyLugano و رمز پرداخت LVGA Points، فرانک دیجیتال لوگانو و زیرساخت بلاک چین 3Achain را پیاده‌سازی کرده‌ایم.

این خبر در حالی منتشر می شود که شهر لوگانو و تتر میزبان رویدادی زنده در مورد پذیرش کریپتو در شهر در روز پنجشنبه هستند، همانطور که هفته گذشته اعلام شد.

#بیت کوین و استیبل کوین ها در حال متحول کردن بخش مالی هستند. #tether و شهر لوگانو @luganomycity در حال همکاری برای تبدیل لوگانو به پایتخت #بیت کوین اروپا هستند.

مرتبط: فرماندار کلرادو می‌گوید انتظار دارد ایالت تا تابستان پرداخت‌های مالیاتی را به صورت کریپتو بپذیرد

همانطور که قبلاً گزارش شده بود، تعدادی شهر و کانتون در سوئیس وجود دارد که به ساکنان این کشور اجازه می دهد مالیات را به صورت رمزنگاری پرداخت کنند، از جمله کانتون سوگ سوئیس و شهرداری زرمات.