Bullieverse مشتاقان و سازندگان بازی را وارد عرصه‌های ناشناخته‌ای از خلاقیت و مهارت‌های جدید کسب درآمد در یک متاورس جامعه‌محور می‌کند. این پروژه به دنبال هدایت موج جدیدی از اقتصاد دیجیتال از طریق فراواژه باز خود است که در آن افراد و سازندگان دیجیتال می‌توانند با یکدیگر تعامل داشته باشند، در مورد آینده فضای مجازی تصمیم بگیرند، جوایز شگفت‌انگیزی کسب کنند و از یک تجربه بازی درجه یک لذت ببرند. یک محیط غوطه ور

با هدف ارتقای سطوح جدید سازمان‌های خودمختار غیرمتمرکز (DAO)، Bullieverse قصد دارد دنیای بازی خود را به یک متاورس متعلق به جامعه گسترش دهد، زیرا بازیکنان و طراحان بازی بیشتری به گروه NFT می‌پیوندند.

این پروژه که بر پایه یک پایگاه اجتماعی قوی و وفادار مبتنی بر تجربیات با کیفیت بالا ساخته شده است، یک چشم انداز بازی کنترل شده توسط بازیکن را تسهیل می کند تا توسعه جامعه را تشویق کند. Bullieverse سیستمی را اتخاذ می‌کند که به نسبت جامعه متعصبان بازی و سازندگانش را جبران می‌کند که مجموعه منحصربه‌فرد آن از طرح‌های هیجان‌انگیز NFT، گیم‌پلی همه‌جانبه، و مکانیسم‌های ساده و در عین حال عالی خلق بازی را قدردانی می‌کنند.

«در قلب، Bullieverse یک اکوسیستم بازی است. اما ما به جبران زمان و وفاداری جامعه خود معتقدیم. کاربران ما نه تنها می‌توانند NFT داشته باشند، بلکه می‌توانند از NFT برای اجرای بازی‌های ما نیز استفاده کنند. صاحبان دارایی ما می توانند دارایی های خود را به دیگران در جامعه اجاره و اجاره دهند. Metaverse همچنین می‌تواند میزبان رویدادها و تجربیاتی باشد که جامعه ما می‌تواند از آنها لذت برده و آن‌ها را گرامی بدارد. تیم بیان کرد که در زمان مقرر، ما همچنین قادر خواهیم بود با سایر اقتصادهای متاورس همکاری کنیم. سکوی پرتاب برای کل چشم انداز از طریق ایجاد یک جامعه بومی وفادار و رمزنگاری است که عاشق طراحی های NFT دوپ، گیم پلی همه جانبه و ساده ما است. این تیم در بیانیه‌ای گفت: مکانیسم‌های ایجاد بازی .

پروژه بازی مبتنی بر بلاک چین توسط یک پلتفرم «کد پایین» با ساخت آسان برای اعضای جامعه که بازی‌ها را ایجاد و منتشر می‌کنند، پشتیبانی می‌شود. نتیجه یک پلتفرم بازی با کیفیت بالا است، که در آن کاربران نه تنها برای بازی و کسب درآمد می‌آیند، بلکه مهم‌تر از آن، از تجربه‌ای خارج از جهان همراه با مکانیزم درآمدزایی شفاف و منصفانه که زیربنای بازی Bullieverse است، لذت می‌برند.

Bullieverse شامل بازی و کسب درآمد، ایجاد برای کسب درآمد و مالکیت دارایی، حاکمیت DAO و یک بازار غیرمتمرکز در نسخه بازی خود است تا بازی آنلاین را برای کاربران تغییر شکل دهد. در مقایسه با سایر پروژه‌های NFT متاورس، Bullieverse معتقد است که یک اثر شبکه مبتنی بر عرضه-تقاضا وجود دارد که ممکن است زیرا این مدل‌های مختلف اقتصادی در یک بازار همگرا می‌شوند. این بازاری خواهد بود که چرخه ای خودتقویت کننده و با فضیلت خواهد بود که هیچ کدام مانند هیچ یک از این بخش شاهد آن نبوده است.

سرینی آنالا، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران، در مورد اینکه Bullieverse چگونه ابزاری را در اطراف توکن‌های غیرقابل تعویض به شیوه‌ای مملو از سرگرمی ایجاد می‌کند، گفت:  «Bullieverse با چشم‌اندازی تأسیس شد که ابزاری را در اطراف NFT ایجاد کند، اما به روشی سرگرم‌کننده و ماجراجویانه. ماموریت ایجاد ابزار NFT با بازی ادغام شد و یک بازی متاورس باعث ظهور Bulls شد. ما معتقدیم که متفاوت هستیم و قبلاً از طریق اجرای خود – کیفیت طراحی، تجربه بازی، طراحی پلتفرم و غیره – شروع به نشان دادن آن کرده ایم.

این پروژه همچنین NFT های Bull و Bear NFT را راه اندازی می کند تا ویژگی های NFT را تعبیه کند و به دارندگان NFT با هدیه های انحصاری پاداش دهد. Bullieverse همچنین یک نقشه راه نشان‌دهنده برای برنامه‌ریزی ابزارهای NFT و جدول زمانی دسترسی اولیه این NFT منتشر خواهد کرد.

Bullieverse با تیمی از توسعه دهندگان ماهر و متخصصان بلاک چین، استراتژی اندیشیده شده و گیم پلی هیجان انگیز، از بین دریای رقبا متمایز است. این پروژه همچنین تعدادی از افراد قوی را در فضای بلاک چین جذب کرده است، از جمله Okex Ventures، Fundamental Labs، 6thMan Ventures، Spark Digital Capital، Good Games Guild، LD Capital، Mask.Io، Formless Capital.

طی چند سال آینده، با هدایت یک نقشه راه جالب، Bullieverse آماده است تا به دنیایی در حال گسترش از بازی‌های آرکید تبدیل شود که در آن افراد فقط با تصورات خود محدود می‌شوند.