برای این منظور، Elliptic یک “واحد اطلاعاتی بازار” جدید به ریاست یکی از بنیانگذاران آن جیمز اسمیت راه اندازی کرده است. این واحد که دومین خط تجاری Elliptic پس از ارائه اولیه تجزیه و تحلیل بلاک چین است، داده های زنجیره ای را به معامله گران رمزارز ارائه می دهد.

اسمیت به The Block گفت: «Elliptic بهترین داده‌های هویتی زنجیره‌ای خود را برای ارائه بینش به معامله‌گران ارزهای دیجیتال که به دنبال آلفا هستند، به کار می‌گیرد. پوشش دارایی گسترده ما که طی هفت سال ایجاد شده است، می‌تواند دیدی واحد در مورد فعالیت‌های رمزارز مانند جریان‌های مبادلات، کاربران فعال خوشه‌ای و جدید در هر دو زمان واقعی و در افق‌های زمانی تاریخی ارائه دهد.

Elliptic می گوید مجموعه داده های آن شامل بیش از 20 میلیارد نقطه داده است و 148 دارایی رمزنگاری را پوشش می دهد که نشان دهنده 98٪ از حجم معاملات جهانی است. به گفته Elliptic، بینش داده های زنجیره ای به معامله گران ارزهای دیجیتال کمک می کند تا مزیت رقابتی کسب کنند.

اسمیت گفت که این شرکت با تیم های تحقیقاتی بانکداری سرمایه گذاری، میزهای معاملات ارز دیجیتال و صندوق های تامینی برای توسعه محصول کار می کند و افزود که این محصول اواخر امسال به صورت عمومی عرضه خواهد شد.

Elliptic در حال حاضر در مرحله اثبات مفهوم برای محصول با چندین میز تحقیقات و تجارت رمزنگاری نامشخص است.

معرفی محصول جدید چند ماه پس از آن صورت می گیرد که Elliptic در دور سرمایه گذاری سری C توسط Evolution Equity Partners با مشارکت SoftBank Vision Fund 2، Digital Currency Group، Wells Fargo Strategic Capital، SBI Group و دیگران، 60 میلیون دلار جمع آوری کرد.